POMOC!!!!!!!

sone03

Početnik
Poruka
5
napravio sam svoju web stranicu koja je smjestena u folderu.registrujem se na server za besplatnih 5mb prostora,i oni mi posalju username,password,i koji od programa bih mogao da koristim za uploadovanje-ja sam skinuo flesh fxp,u nega unesem gore navedene podatke,fino se konektujem,uploadujem onaj folder na server i posle pokusam da odem na stranicu ali mi pise prazan site.molim vas pomozite mislio sam da je uploadovanje maciji kasalj a kreiranje tesko,ono ispade obrnuto.
 
sone03:
napravio sam svoju web stranicu koja je smjestena u folderu.registrujem se na server za besplatnih 5mb prostora,i oni mi posalju username,password,i koji od programa bih mogao da koristim za uploadovanje-ja sam skinuo flesh fxp,u nega unesem gore navedene podatke,fino se konektujem,uploadujem onaj folder na server i posle pokusam da odem na stranicu ali mi pise prazan site.molim vas pomozite mislio sam da je uploadovanje maciji kasalj a kreiranje tesko,ono ispade obrnuto.

Ja za FTP, odnosno upload koristm Windows commander, odnosno Total Commander, lak je za upotrebu i moze se lepo raditi sa udaljenim diskom na FTp serveru, imas opciju FTP, uneses ftp adresu tvoga servera, uneses taj username i password koji si dobio i to bi terbalo da je to, cliclens na conect i konektujes se ftp server, lako i jednostavno.

Ajde ako ti nije tesko stavit adresu tog bespatnog hostinga, da probam tacno, jer meni se nekada desavolo da preko nekih internet konekcja nemogu da pristupim FTP serveru, recimo ptt konecija na internet nedaje uvek prilaz nekih besplatnim hostinzima.

Ako imas jos neko pitanje, slobodno samo kazi.
 
nije problem u programu za upload sve super radi on uploaduje folder u kome mi je cijela web prezentacija,pise zauzato4,9 od 5 mb ali kad krenem da vidim site pise prazan site,mislim da nemoze da ga ucita kako treba.sta ti mislis u cemu je problem.
 

Back
Top