Quantcast

pomoc!!

pacika

Zainteresovan član
Poruka
152
interesuje me da li postoji neki program a da nije onaj bulk sms sender kojim mogu da saljem velik broj sms-ova na druge mobilne telefone putem svog racunara tj da spojim moj telefon i posaljem sms na sve brojeve iz imenika ili eksel tabele...hvala

pacika

Zainteresovan član
Poruka
152
potreban mi je program kojim cu slati SMS poruke na mobilne telefone ali da je moj telefon i moja kartica prikljuceni na racunar putem usb kabela,jedina caka je u tome da u taj program nekako ubacim brojeve telefona koji su u EXCEL tabeli...Probao sam sa Nokia Suitom ali nema te opcije vec cita samo kontakte koji su snimljeni u telefonu a ja imam nekoliko stotina brojeva na koje moram da saljem poruke.Unapred hvala na pomoci.

DeMikelis

Ističe se
Poruka
2.158
potreban mi je program kojim cu slati SMS poruke na mobilne telefone ali da je moj telefon i moja kartica prikljuceni na racunar putem usb kabela,jedina caka je u tome da u taj program nekako ubacim brojeve telefona koji su u EXCEL tabeli...Probao sam sa Nokia Suitom ali nema te opcije vec cita samo kontakte koji su snimljeni u telefonu a ja imam nekoliko stotina brojeva na koje moram da saljem poruke.Unapred hvala na pomoci.
Имаш овако нешто, али није "џ" > Bulk SMS Software – Professional

pacika

Zainteresovan član
Poruka
152
E to tajpi one u zatvoru sto su glasali i uzeli 10ine punta i ostalih nagrada

Sta se odmah ti tripujes,pitaj ih sam seljaku!!!!!
Da pojasnim normalnim ljudima-imam prodavnicu i restoran tako da mi je program potreban kako bi stalnim musterijama i gostima slao kad je nesto na snizenju i kad je akcija necega,a stalnih imam jako puno pa mi se ne isplati slati sve rucno sa mobilnog...Hvala normalnima koji posecuju forum kako bi pomogli a ne lupetati svasta.

niceboy

Elita
Poruka
20.049
Имаш овако нешто, али није "џ" > Bulk SMS Software – Professional
Rek'o covek da mu ne odgovara.

Sta se odmah ti tripujes,pitaj ih sam seljaku!!!!!
Da pojasnim normalnim ljudima-imam prodavnicu i restoran tako da mi je program potreban kako bi stalnim musterijama i gostima slao kad je nesto na snizenju i kad je akcija necega,a stalnih imam jako puno pa mi se ne isplati slati sve rucno sa mobilnog...Hvala normalnima koji posecuju forum kako bi pomogli a ne lupetati svasta.
Ako si mu rekao!:rotf: :hahaha1:

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.