Pomoc!!!

Glupo je da zeznes tri godine zabavljanja pogotovo ako vam dobro ide....kopajuci po poverenju..uostalom .nikada se na takav nacin ne prita dragi da li te je prevario ili ne...i nemoj slucajno da krenes u sledecu gresku pa da mu priznas u trenucima glupih kajanja da si ti njega prevarila..tek tada ce za tebe nastati pakao....zakopaj to sve i uzivaj ako imas razloga za tako nesto...ako ne ..zar je onda vazno da li te vara ili ne ..
 
Evo ovako...

Sa deckom sam vec tri godine. Na pocetku nase veze posle petnaest dana ja sam ga prevarila,nisam mu rekla, pokajala sam se. Sada ga neizmerno volim. Medjutim, pre neku vece palo mi je na pamet da ga pitam da li me je prevario. On je odgovorio da nije. Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio. Rekao mi je djavo ne spava...
Tada smo se malo posvadjali, ali presli smo preko toga...
Ali dani tako prolaze i ja sve vise sumnjam da me je on zaista prevario...

Ne znam sta da radim..

Volela bi da cujem Vase savete...
Jao bože :roll:
Sad ti sumnjaš i to je kao baš veliki problem, a šta bi radila da je on tebi tražio da se zakuneš?!?!?! Svašta... mrzim kad mi neko traži da se zaklinjem u nekoga pogotovo :roll: i na takve stvari ne reagujem, ma koliko znala da sam u pravu. Dakle, ne bih se zaklela bez obzira na to da li govorim istinu ili ne. Stvar je poverenja, zar ne?
 
Evo ovako...

Sa deckom sam vec tri godine. Na pocetku nase veze posle petnaest dana ja sam ga prevarila,nisam mu rekla, pokajala sam se. Sada ga neizmerno volim. Medjutim, pre neku vece palo mi je na pamet da ga pitam da li me je prevario. On je odgovorio da nije. Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio. Rekao mi je djavo ne spava...
Tada smo se malo posvadjali, ali presli smo preko toga...
Ali dani tako prolaze i ja sve vise sumnjam da me je on zaista prevario...

Ne znam sta da radim..

Volela bi da cujem Vase savete...

Koja ti je **** sta sad hoces jesil za.je.bala sad je gotovo suti i primaj...ako je sve ok..ako ne primjecujes neke promjene,lazi i sve to daj odmori se...otjerat ces ga tako...mada smo svi mi na neki nacin posesivni i ekstranenormalnoljubomorni...prcaj se i uzivaj i nece te prevarit 100 posto..samo pripremaj iznenadjenja zadovoljavajte se i posvetite jedno drugom i nema nista od drugih to jeto !!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Evo ovako...

Sa deckom sam vec tri godine. Na pocetku nase veze posle petnaest dana ja sam ga prevarila,nisam mu rekla, pokajala sam se. Sada ga neizmerno volim. Medjutim, pre neku vece palo mi je na pamet da ga pitam da li me je prevario. On je odgovorio da nije. Kada sam mu ja rekla da se zakune u brata on je to odbio. Rekao mi je djavo ne spava...
Tada smo se malo posvadjali, ali presli smo preko toga...
Ali dani tako prolaze i ja sve vise sumnjam da me je on zaista prevario...

Ne znam sta da radim..

Volela bi da cujem Vase savete...

CUTI I PU.SHI
 

Back
Top