Quantcast

POMOC!

tara

Buduća legenda
Poruka
29.259
naglasis da imas psa,i ide neka doplata...meni pink taxi nije pravio problem sa mackom doduse,ali tako se odnose generalno prema kucnim ljubimcima

mali tweety

Početnik
Poruka
23
hvala tara....well, pink taxi je krenuo da se raspravlja sa mnom da je to veliki pas, a ne srednjeg rasta, kao sto jeste:) i odbio voznju, al je taxi bell ispao vise nego OK.
sve u svemu stigle citave:D

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
jao ti taxisti.Jednom smo nosili dve kuce,moju Unu i bretonku jednu,od koje je una veca ali ne nesto preterano. I zvale smo sva ziva udruzenja taxi ali niko nije hteo da nas vozi.Mi onda kazemo da imamo jedno malo kucence i dodje neki lik ali kada je video dva malo veca kuchenceta,ode on. Posle zovemo i izostavimo pse i dodje neki matorac i kada je video pse,pobeze i on. Na kraju smo pozvale i rekle da je hitno,frka ludilo,dva psa kod veterinara,bas hitno,bla bla i dosao neki normalan lik koji nam je naplatio samo za jedno kuche a ne za dva....
To je bila peripetija kao da smo nosili dva magarca a ne dve kuce teshke 13 i 18 kila.....

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
U KV, hvala Bogu, nista nije daleko ali nekad se mora... Obavezno naglasimo kad zovemo. Nista se ne doplacuje, samo moramo da ga spustimo da se ne vidi sa ulice. Zato se jadan bojao voznje sve dok iz mog krila, iz muzevog sluzbenog vozila nije skontao kako je divan pogled.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.