Pomoc za resiver Strong 6205

Da se nadovezem, ne bih da otvaram bespotrebno novu temu,da ne pravim posla moderaciji ali bi i meni trebala pomoc oko stronga 6205...
O cemu se radi ? Hteo bih na Astri 19.2 E, na toj poziciji mi trenutno antena,da otkljucam jedan holandski paket Canal + digital. Kljuc sam uspeo da pronadjem na netu, to nije problem, vec nikako ne mogu na mom risiveru, kad udjem u skriveni meni da nadjem odgovarajuce mesto gde se ubacuje kljuc za taj kanal. Udjem u IRDETO kodiranje,sve ok, trazim... ali nikako nema providera 0622 za C+NL...Kako da resim taj problem ? Unapred zahvalan

ps. Ovo je ujedno informacija i za nena77 da se na Astri 19.2 moze otkljucati ovaj paket, kao i Austrija sat i ORF, to je u stvari svega tek par kanala,...toliko ja o tome znam...pozdrav
 
Takodje i ja da ne otvaram novu temu a tice se jednog zastarelog modela strong 4355 evolution pa bih pitao da li postoji mogucnost da se preko ovog reseivera gleda digitalna zemaljska DVB-t, da li postoji ta mogucnost za doticni resiver ?
Nemojte sad da me grdite da se na ovom forumu postavljaju pitanja samo za satelitsku tv ,znam ja to ali nisam znao gde drugo da postavim pitanje.
 
Takodje i ja da ne otvaram novu temu a tice se jednog zastarelog modela strong 4355 evolution pa bih pitao da li postoji mogucnost da se preko ovog reseivera gleda digitalna zemaljska DVB-t, da li postoji ta mogucnost za doticni resiver ?
Nemojte sad da me grdite da se na ovom forumu postavljaju pitanja samo za satelitsku tv ,znam ja to ali nisam znao gde drugo da postavim pitanje.

pozdrav druze
sto se tice ovog resivera postoji razlika u tjunerima tj postoji resiver sa tjunerom za satelitsku televiziju a nema dvb-t i postoji resiver sa tjunerom za kablovksu tv bez satprijema
znaci ako on ima rf-ulaz ili izlaz to neznaci da on moze da hvata dvb-t vec to obicno sluzi za prenos slike na tv-u
nadam se da sam ti malo razjasnio
ukoliko imas pitanja stojim na raspolaganju
pozz
 
Pre svega bi trebalo proveriti da li najnoviji firmware zaStrong 6205 podržava emulaciju za navedene pakete.Ako podržava pretpostavljam da se novi ključevi mogu ubaciti i putem USB -a ( ovaj model Stronga ga ima ) a to je ponekad jednostavnije od ručnog ubacivanja.
Postoji niz foruma koji se bave isključivo problematikom satelitskih risivera,fiemware-a za njih,emulacija i ključeva pa je najbolje tamo pogledati ( Google je prava stvar ).
 
Pre svega bi trebalo proveriti da li najnoviji firmware zaStrong 6205 podržava emulaciju za navedene pakete.Ako podržava pretpostavljam da se novi ključevi mogu ubaciti i putem USB -a ( ovaj model Stronga ga ima ) a to je ponekad jednostavnije od ručnog ubacivanja.
Postoji niz foruma koji se bave isključivo problematikom satelitskih risivera,fiemware-a za njih,emulacija i ključeva pa je najbolje tamo pogledati ( Google je prava stvar ).

da li mozda znas da li mogu da primim zemaljske digitalne kanale uz pomoc ovog risivera,samo mi izbacuje satelite a ja sam prikljucio zemaljsku antenu i hteo bi da mi trazi zemaljske digitalne kanale?
 

Back
Top