Pomoć - sumnjam na grafičku

ppeecca

Zainteresovan član
Poruka
128
Od pre nekoliko dana sam primetio da kada ništa ne radim na računaru slika na monitoru se zatamni. Malopre sam igrao igricu i odjednom je slika skoro izgubila boju. Znači ima boju, ali se tako zatamnila da se boja skoro nije ni videla. Tako par sekundi i posle normalno. Da li je u pitanju grafička ili monitor? Hvala...
 
a koji monitor imash?! i ja bi pre rekao monitor, a mozhda je i samo kabel neshto zeznut!!!
znash kako proveri... samo sikopchaj kabel iz grafichke i ono kad se pojavi ona kockica na kojoj pishe "check signal cable" (ili shta vec) i ako se to tako zatamni onda je monitor ;)
 
a koji monitor imash?! i ja bi pre rekao monitor, a mozhda je i samo kabel neshto zeznut!!!
znash kako proveri... samo sikopchaj kabel iz grafichke i ono kad se pojavi ona kockica na kojoj pishe "check signal cable" (ili shta vec) i ako se to tako zatamni onda je monitor ;)

Malopre sam gledao kabel. Kada ga klimnem levo desno dolazi do "zatamnjenja". Onda sam malo dotegao šrafove i sada ne primećujem da se isto dešava. Videću kroz koji dan.
 

Back
Top