pomoc oko kupovine elektricne gitare

Ma sta bre... Ja imam squier-a koji zvuci sasvim pristojno. Platio sam ga oko 200 evra, i zvuci neverovano lepo, uopste nije krs. Posle sam nabavio SG-a, i jako lepo zvuci, ali onaj squier nikada necu prodati jer je bas dobar. Za squier-e moras svaku gitaru da pogledas, jer isti model, ista cena, a svaka zvuci drugacije...

@Tema: Najbolje je da probas, pa koja ti se najvise svidja, nju uzmes. Najbolje je da zvuci dobro tvom uhu.

ma mozda ti imas i nesto jeftinije od skvajera a da zvuci pristojno, ja priznajem da je to moguce da losa gitara zvuci pristojno (sem zbog pikapa nekad) al nemoj tako da pricas da su to pristojne gitare kad nisu. Bolje neka za te pare kupi jednu onako.. akusticnu, nek proda staru ako ima i doda i to. Pa kad skupi pare neka kupi nesto dobro.
 
ovo najvise mogu da priustim.Cujem da su ok a i ibanez mi se najvise svidja
Ibanez GRG170DX
1252.jpg
 
ma mozda ti imas i nesto jeftinije od skvajera a da zvuci pristojno, ja priznajem da je to moguce da losa gitara zvuci pristojno (sem zbog pikapa nekad) al nemoj tako da pricas da su to pristojne gitare kad nisu. Bolje neka za te pare kupi jednu onako.. akusticnu, nek proda staru ako ima i doda i to. Pa kad skupi pare neka kupi nesto dobro.

Pa dobro, kad ti kazes... Kao da ne postoji dobra gitara ispod 150 evra...:dontunderstand::roll:
Poenta je da ne gleda marku, vec da proba gitaru, sta god pisalo na njoj, pa i da pise bubasvaba....
 
Dzoni, samo da ti kazem da svi ti les pauli sto gledas Career itd, imaju veze sa les paulom samo u izlgedu i tu se svaka slicnost zavrsava....niti je drvo kao na Les Paul, niti je vrat lepjen....Les Paul ima ton kakv ima najvise zahvaljuci te dve stvari, a tek posle zbog oblika......a sad za te pare, i tako ne mozes da nadjes neku jako dobru gitaru, idi probaj i uzmi sta uzmes, i tako ces kupiti novu kad naucis da sviras.... :)
 
Dzoni, samo da ti kazem da svi ti les pauli sto gledas Career itd, imaju veze sa les paulom samo u izlgedu i tu se svaka slicnost zavrsava....niti je drvo kao na Les Paul, niti je vrat lepjen....Les Paul ima ton kakv ima najvise zahvaljuci te dve stvari, a tek posle zbog oblika......a sad za te pare, i tako ne mozes da nadjes neku jako dobru gitaru, idi probaj i uzmi sta uzmes, i tako ces kupiti novu kad naucis da sviras.... :)



A sta mislis jel ovaj Jack & Danny bolji od skverijera u tom cenovnom rangu za sviranje metala ?
 

Back
Top