Pomoc ocajniku ...

pasha

Početnik
Poruka
38
Zamolio bih nekog ako moze ukratko da mi pojasni shta mi sve treba za pracenje satelitskog programa .Koja oprema i okvirno koliko ce da to koshta ?!
Naime zivim u iznajmljenom stanu u kome gazde ne dozvoljavaju da se uvede kablovska TV , a vishe mi je muka domacih kanala...
Pozdrav;)
 
pasha:
Zamolio bih nekog ako moze ukratko da mi pojasni shta mi sve treba za pracenje satelitskog programa .Koja oprema i okvirno koliko ce da to koshta ?!
Naime zivim u iznajmljenom stanu u kome gazde ne dozvoljavaju da se uvede kablovska TV , a vishe mi je muka domacih kanala...
Pozdrav;)
parabola 60cm, sky star 2 i komp intelp4(ako imas komp),lnb za prijem digitalnih kanala to je ono sto se stavlja na antenu, jedno 5m običnog kabla za tv.sky satr kartica je oko 6000din(skystar2info web sajt pa ti vidi u ostalom sta ti odgovara.
 
ssky:
parabola 60cm, sky star 2 i komp intelp4(ako imas komp),lnb za prijem digitalnih kanala to je ono sto se stavlja na antenu, jedno 5m običnog kabla za tv.sky satr kartica je oko 6000din(skystar2info web sajt pa ti vidi u ostalom sta ti odgovara.

De malo bolje pojasni interesuje me instalacija na kompu! :-(
 
ssky:
parabola 60cm, sky star 2 i komp intelp4(ako imas komp),lnb za prijem digitalnih kanala to je ono sto se stavlja na antenu, jedno 5m običnog kabla za tv.sky satr kartica je oko 6000din(skystar2info web sajt pa ti vidi u ostalom sta ti odgovara.

Ко те овластио да рекламираш sky star 2, мислим то јесте најбоља картица, али не и једина!
 
Da, molim te ,bez reklama!!!!!
Ko te je ovlastio da reklamiras INTEL !!!!! zasto ne AMD!!!! Pa valda se zna koji je bolji!

Posle ovog ne smem nista da ti preporucim.
Jedina primedba da je parabola od 60cm dosta mala, cenovna razlika je minimalna pa se vise isplati
uzeti od 120cm a slika je kud i kamo bolja.

Ako kupis karticu (neku ,bilo koju,...) trazi i drivere za njega pa ubodes je u komp.( guras pa gde udje.)
Startujes komp ,ona prepozna karticu,trazi instalacioni disk,ti ga ubacis,ona odradi svoje i na kraju
trazi da se restartuje.
Sa neta skines neki program za pracenje nekih kanala i nekih emisija (recimo za pocetak ProgDVB,
MyTeater....mada se ovo zadnje placa a prednje ne) trebaju ti jos i ListaTranspordera,Lista kanala pa emulatori(za cega ce emu pojma nemam ali kad nisu OK neki kanali se ne otvaraju sto zna zdravo da nervira) i neki KEY (e te brojke se u poslednje vreme cas cas menjaju pa je mrak)
No da ne duzim posto nikad kraja poseti www.montsat.cg.yu ili www.satelitskiforum.com pa ceprkaj.
 

Back
Top