POMOC FM2006

*ABC*

Aktivan član
Poruka
1.100
Imam football manager 2006.Instalirao sam daemon tools,pa sam instalirao igru.Kad hocu da je pokrenem nista se ne desava,jednostavno kao da nisam nista uradio!Editor mogu da otvorim,al igru ne!Jel neko zna u cemu je fazon?

Imam P4 1.58 ghz,256 Mb ram,graficku g-force 4 mx440.
Koristim XP service pack 2
 
mountujes je u daemonu,pokrenes sd4hide,kliknes hide,i onda dvaput na ikonicu igrice.kad izadjes kliknes restore u sd4hide i izadjes iz njega.to je cela filozofija :wink:
 
ukljuci all emulations ON u daemon toolu , zatim desni klik na exe igre, properties, compatability i cekiraj run as i odaberi NT sp5. Pokreni igru i pricekaj barem 2 minuta nista nemoj raditi drugo, dakle samo je jednom pokreni .
PS. Naravno mountuj je prije svega.
 
Jbt...meni zajebava nesto ono produzavanje bete:( Tacnije, uspeo sam kod sebe da namestim a kod ortaka nece :( startujem preko demona,onda hajdujem i to bi trebalo da bude to?Iskopiram naravno fm.exe preko originalnog...kod mene radi,kod njega nece...neko ima ideju ?
tnx
poz
 
zoranpetrovic84:
Jbt...meni zajebava nesto ono produzavanje bete:( Tacnije, uspeo sam kod sebe da namestim a kod ortaka nece :( startujem preko demona,onda hajdujem i to bi trebalo da bude to?Iskopiram naravno fm.exe preko originalnog...kod mene radi,kod njega nece...neko ima ideju ?
tnx
poz

Ja sam 2 dana pokusavao da startujem FM06 na sve moguce nacine i nista...
Na kraju sam iz nekog razloga iskljucio ZoneAlarm,startovao FM06 i on je proradio iz prve...
Ne znam koji je razlog ali mozes da probas to ili nesto slicno... Poz...
 
cages:
Ja sam 2 dana pokusavao da startujem FM06 na sve moguce nacine i nista...
Na kraju sam iz nekog razloga iskljucio ZoneAlarm,startovao FM06 i on je proradio iz prve...
Ne znam koji je razlog ali mozes da probas to ili nesto slicno... Poz...

Na pocetnom ekranu pise beta...to je problem...ma nema lik zone alarm,u stvari,nijedan firewall :)
 
Jao bre ljudi sada i ovo mene zajebava...:( izbrisao kod sebe da bi video zasto nece...da namestim ortaku a sada ni meni ne radi:) ...***** li ga...a sve po propisu,deamon,hide,***** palac,***** materine...i opet nece:( helP?:)p.s.jel'vrede nesto patchevi?
 
zoranpetrovic84:
Jao bre ljudi sada i ovo mene zajebava...:( izbrisao kod sebe da bi video zasto nece...da namestim ortaku a sada ni meni ne radi:) ...***** li ga...a sve po propisu,deamon,hide,***** palac,***** materine...i opet nece:( helP?:)p.s.jel'vrede nesto patchevi?
Prvo kakvu gresku dobijes ?
Dalje pogledaj jesu li ti sve emulacije u daemon toolu na ON.
Idi na properties exe-a i ukljuci compatability mod na win NT service pack 5. (al' exe igre, ne editora).
 

Back
Top