Помирење

Нека од важних државних питања које захтевају јединст

  • Косово и Метохија

  • Русија или НАТО

  • питање о уласку у ЕУ

  • Војска

  • Територјално уређење


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Шалом

Ističe se
Banovan
Poruka
2.642
Јел могуће страначко помирење лидера по неким вжним државним питањима?
И ако није, или јесте...која су то питања?
Ја сам ставио опције неких по мени важних питања које захтевају интервенцију хитно
 
Prvo oni da lepo usaglase STA su vazna drzavna pitanja. Kosovo, EU, poslanicke plate? Onda kad to rese, mogli bi da jednom, ali samo jednom za ovih 18 i kusur godina ukapiraju da nije narod tu da bi glasao za njih, nego da su oni tu zbog naroda, lepo sednu za sto i dogovre se o nekom planu da se svi kolektivno vadimo iz gowana.

Naravno ovo ce da se desi, al' juce.
 
Prvo oni da lepo usaglase STA su vazna drzavna pitanja. Kosovo, EU, poslanicke plate? Onda kad to rese, mogli bi da jednom, ali samo jednom za ovih 18 i kusur godina ukapiraju da nije narod tu da bi glasao za njih, nego da su oni tu zbog naroda, lepo sednu za sto i dogovre se o nekom planu da se svi kolektivno vadimo iz gowana.

Naravno ovo ce da se desi, al' juce.

И мене страх...али треба их натерати...кажњавати на изборима..наше странке постале као бели медведи..када дођу једни..никада да оду..без обзира на лажи..или др..још горе...како у Италији, пада влада док кажеш кекс...
 
Бедно како се радују да путују неки у Србији, а Косово нам отимају за то их није брига. Па то не могу бити Срби који се радују да могу да добију визе а пакао Срби преживљавају на Косову од Еу. Нека хвала Еу.
 
И мене страх...али треба их натерати...кажњавати на изборима..наше странке постале као бели медведи..када дођу једни..никада да оду..без обзира на лажи..или др..још горе...како у Италији, пада влада док кажеш кекс...
To je zato sto su Italijani spremni da u hiljadama izadju na ulice zbog stvari tako bezazlenih kao sto je poskupljenje spageta. Nasi ljudi imaju taj odvratni rajinski mentalitet. "Cuti, moglo je i gore da bude", "Glasao sam, ja sam svoje obavio." Ne moze tako, u stvari moze, ali onda si podanik, a ne gradjanin.
 
И мене страх...али треба их натерати...кажњавати на изборима..наше странке постале као бели медведи..када дођу једни..никада да оду..без обзира на лажи..или др..још горе...како у Италији, пада влада док кажеш кекс...


Odličan komentar.

Ja sam glasala za poslednju opciju...u njoj su mi objedinjene sve gore pomenute...teritorija je Država i državno uređenje, a tu spadaju i KiM i ostalo, gde bi svi, ali baš svi, trebalo da se ujedine u istom stavu.

p.s. Ovde ne računam na lsd frakciju...sektu...kako god...oni bi trebalo kolektivno da se smeste u neku ustanovu za lečenje zavisnosti...bolesnima nije mesto u politici jedne Države.:smile:
 
Ево и неких изјава које никада нису кажњене(гласачки)

"Kad sam ja psovao mater toj ratnohuškačkoj televiziji to je bilo nepristojno, a kada se Đinđiću na Terazijama nekada skandiralo 'Zorane, mogu da ti popuše', on nije govorio da je narod nevaspitan."
(Nenad Čanak, predsednik Skupštine Vojvodine, "Vranjske")


"Bio sam naivan kada sam obećao da ćemo najteže slučajeve brzo rešiti, poveravao sam glasinama da su ubice poznate."
(Dušan Mihajlović, ministar policije, "BK")

"Nama su potrebni obrazovani ljudi. Inženjer je mnogo bolji kelner od kelnera koji nije inženjer."
(Gašo Knežević, ministar prosvete, "BK")
"Što se tiče tih masovnih grobnica, ja, pravo da vam kažem, mislim da je to dosta nastrano."
(Mirjana Marković, predsednik Direkcije JUL-a)

"Još kao osnovac sam skupljao konzerve na železničkoj stanici, prao ih i prodavao u Ulici Kneza Mihaila."
(Čedomir Jovanović, šef poslaničke grupe DOS-a, TV "Pančevo")
 
To je zato sto su Italijani spremni da u hiljadama izadju na ulice zbog stvari tako bezazlenih kao sto je poskupljenje spageta. Nasi ljudi imaju taj odvratni rajinski mentalitet. "Cuti, moglo je i gore da bude", "Glasao sam, ja sam svoje obavio." Ne moze tako, u stvari moze, ali onda si podanik, a ne gradjanin.

тачно...нисмо ни свесни шта један човек може да уради..и има тај страх...да може горе...страшно...слично је било и код нас у Приштини на Универзитету...када је милошевић дао арбанасима универзитет..нико неће на улице..а тада се нешто у БГ бунили због млека у мензи, и изашли скоро сви студенти..ми се само попгледашмо и у дом...(срамота)
 
Odličan komentar.

Ja sam glasala za poslednju opciju...u njoj su mi objedinjene sve gore pomenute...teritorija je Država i državno uređenje, a tu spadaju i KiM i ostalo, gde bi svi, ali baš svi, trebalo da se ujedine u istom stavu.

p.s. Ovde ne računam na lsd frakciju...sektu...kako god...oni bi trebalo kolektivno da se smeste u neku ustanovu za lečenje zavisnosti...bolesnima nije mesto u politici jedne Države.:smile:
Тачно, јер територијалним уређењем...могли смо да решимо проблем КиМ-а, много раније...али скоро сви политичари или воле централистичку, или скроз сепаратистичку...немају мере....нити знају..
 
Албански циљ.

"U vreme prvih pucnjava u Tetovu, jedna TV ekipa je pitala neke Albance, tu na trgu - protiv koga se bunite? A oni kažu: 'Mi se borimo protiv Miloševića'. U tom trenutku Milošević je u zatvoru, a Tetovo u Makedoniji.
(Slobodan Unkovski, makedonski reditelj, "Blic")

Необавештеност...
 
Odličan komentar.

Ja sam glasala za poslednju opciju...u njoj su mi objedinjene sve gore pomenute...teritorija je Država i državno uređenje, a tu spadaju i KiM i ostalo, gde bi svi, ali baš svi, trebalo da se ujedine u istom stavu.

p.s. Ovde ne računam na lsd frakciju...sektu...kako god...oni bi trebalo kolektivno da se smeste u neku ustanovu za lečenje zavisnosti...bolesnima nije mesto u politici jedne Države.:smile:

Da, bas tako virtualno brckanje nogama u lavor, ispred ti mapa zemalja bacis pikado i zazmuris i zacas si tu ....Dok ti aroma ljutih papricica i kace sa sirom pirja nozdrvama vetar prelistava ''ustav'' ....
 
Da, bas tako virtualno brckanje nogama u lavor, ispred ti mapa zemalja bacis pikado i zazmuris i zacas si tu ....Dok ti aroma ljutih papricica i kace sa sirom pirja nozdrvama vetar prelistava ''ustav'' ....


Aaaaaaaaaaaaaaaa...o čemu ti pričaš...ili š'a si 'teo da kažeš ?:shock::lol::lol:

Biće da si se pronašao u ovom delu :


Ovde ne računam na lsd frakciju...sektu...kako god...oni bi trebalo kolektivno da se smeste u neku ustanovu za lečenje zavisnosti...bolesnima nije mesto u politici jedne Države.
:lol::lol::lol:
 
Јел могуће страначко помирење лидера по неким вжним државним питањима?
И ако није, или јесте...која су то питања?
Ја сам ставио опције неких по мени важних питања које захтевају интервенцију хитно

Не бих рекла страначко помирење, већ национално јединство, односно, сматрам да је у овом тренутку
потребна влада националног једниства, јер сада је директно угрожена територијална целовитост наше
државе, као и голи опстанак нашег народа.
 
naravno da nije moguce kad u Srbiji za razliku od svih zemalja u Evropi ne postoji nacionalni koncenzus o vidjenju buducnosti zemlje u narednom periodu pa se tu ide od onih koji su za bezuslovno clanstvo u NATO i EU ,neki su za EU bez NATO , neki su za neutralnost , nesvrstane , ruske provincije i neke saveze sa njima ...i te podele su jako duboke i tesko da ce ikad biti prevazidjene ,po tom pitanju je i Albanija ispred nas jer oni bar imaju izvesnu politicku buducnost a mi smo negde na nivou Moldavije i Gruzije .
 
Не бих рекла страначко помирење, већ национално јединство, односно, сматрам да је у овом тренутку
потребна влада националног једниства, јер сада је директно угрожена територијална целовитост наше
државе, као и голи опстанак нашег народа.
Зашто не и помирење, и да главни проблем буде..ко даје боље пензије и социјално ....ол инклузив...култура Хришћанска да се уведе у политику, кад већ мора..
 
Ниједна од понуђених опција не описује дрматичност садашњег тренутка, нити је довољно прецизна.


Нека од важних државних питања које захтевају јединстм
Косово и Метохија - Шта Косово и Метохија?
Русија или НАТО - :confused:
питање о уласку у ЕУ - какав улазак у ЕУ, а не знаш где су ти границе?
Војска - :confused:
Територјално уређење - Шта ово значи?
 
Sva su važna.Nisam glasao ni jedno jer jednostavno neznam za koje bih.Verovatno ću KiM ali moram još malo razmisliti.
Slažem se sa svima da je najpre potreban dogovor svih lidera o osnovnim zajdeničkim državnim pitanjima koja su veoma bitna za državu,da napokon prestanu stranačka prepucavanja i počne nešto da se radi.
Godinama već nemamo nikakvo političko rukovodstvo,čak šta više svi se oni trude da što više dovedu kompletnu situaciju do usijanja.
 
naravno da nije moguce kad u Srbiji za razliku od svih zemalja u Evropi ne postoji nacionalni koncenzus o vidjenju buducnosti zemlje u narednom periodu pa se tu ide od onih koji su za bezuslovno clanstvo u NATO i EU ,neki su za EU bez NATO , neki su za neutralnost , nesvrstane , ruske provincije i neke saveze sa njima ...i te podele su jako duboke i tesko da ce ikad biti prevazidjene ,po tom pitanju je i Albanija ispred nas jer oni bar imaju izvesnu politicku buducnost a mi smo negde na nivou Moldavije i Gruzije .

Али натерати политичаре..протести, јединствени..петиције..и сл..шта човек може...нећемо ово, хоћемо ово..закони који ти то омогућавају постоје...кад нас терају на демократију, тући их њиховим средствима...сваки наш политичар већ задњих 10 година прича..ето ЕУ за пола године..колико од тада прошло...што нису рекли..то , то, то и то..па да народ види јел се исплати та факинг ЕУ или не...него све је супер, па на крају..узеше КиМ...а народ ни тамо ни вамо..
 
Sva su važna.Nisam glasao ni jedno jer jednostavno neznam za koje bih.Verovatno ću KiM ali moram još malo razmisliti.
Slažem se sa svima da je najpre potreban dogovor svih lidera o osnovnim zajdeničkim državnim pitanjima koja su veoma bitna za državu,da napokon prestanu stranačka prepucavanja i počne nešto da se radi.
Godinama već nemamo nikakvo političko rukovodstvo,čak šta više svi se oni trude da što više dovedu kompletnu situaciju do usijanja.
Слажем се..
Тако изгледа...ставио сам опције да се гласа за сваку посебно
 
Не бих рекла страначко помирење, већ национално јединство, односно, сматрам да је у овом тренутку
потребна влада националног једниства, јер сада је директно угрожена територијална целовитост наше
државе, као и голи опстанак нашег народа
.

Прочитај..ПРОБЛЕМ....имамо проблем:Хоће да нам отму КиМ..или ти ту ниси видела проблем..шта ја знам..или да спремим цртеже?

Па јел ниси видео овај мој пост?
 

Back
Top