ПОЛИТИЧКА КАРИКАТУРА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cak mislim da je iz rusije slika [misli preuzeta sa ruskog sajta], ali ako vec treba da se neko vredja onda nije na odmet malo slagati

FANTAZMAGLORIJA

Srbija je republika mašte
Uređena poput rajske bašte,
Fantazam je naša otadžbina,
Simulakrum - srpska pokrajina

8a36des.jpg
 
hihi ...:lol: Ja se ne secam dali sam ikada videla lepog CG...:lol:ili CiGu:lol::lol::lol:

Iju, Samanta, ti se zdravo šališ...

Slušaj, kada tu gde radim dodje delegacija, bilo da su političari, privrednici, telohranitelji ili vozači - najlepši medju njima i najukusnije odeveni su ili Italijani ili Crnogorci - provereno!

JBT, pa Bugari još uvek uvlače dzempere u pantalone, šta ti je...:lol:
 
Tacy ti nijesi iz Bačke?:-D;)
6pjz04j.jpg

Ma jesam, rodjena u Novom Sadu, sveto trojstvo - nosilac tri podmentaliteta (srbijanskog,bosanskog i bačkog - ,,bačvanke probiranke od zanata,,). Zodijak mi namenio vodu i vatru da te dve sile vazda krotim. Tako da nemam ništa sa zemljom.

Nego, još mi ti ne prikaza moj mali podregion, na granici sa susedima, blizu mosta ,,25 maj,, večita lovišta i mir panonske nizije, istorijsko ,,ne,, hrvatskom proljeću, kasnije istorijsko ,,da,, nekim drugim podelama...Sad ti sve rekoh...

,,Naša je fauna puna pauna,,.:wink:
 
Ma jesam, rodjena u Novom Sadu, sveto trojstvo - nosilac tri podmentaliteta (srbijanskog,bosanskog i bačkog - ,,bačvanke probiranke od zanata,,). Zodijak mi namenio vodu i vatru da te dve sile vazda krotim.

Nego, još mi ti ne prikaza moj mali podregion, na granici sa susedima, blizu mosta ,,25 maj,, večita lovišta i mir panonske nizije, istorijsko ,,ne,, hrvatskom proljeću, kasnije istorijsko ,,da,, nekim drugim podelama...Sad ti sve rekoh...
,,Naša je fauna puna pauna,,.:wink:

Novosađanka:D:D Tu sam završio dio mog školovanja i ukapira aksiom: Đevojka koja tamo loše izgleda je, - turista.:D:p
Novi Sad je non plus ultra grad i po cijenu jomove reakcije šaljem ti jedan virtuelni zagrljaj za sveto trojstvo.;)
8ayi9ax.gif
 
Novosađanka:D:D Tu sam završio dio mog školovanja i ukapira aksiom: Đevojka koja tamo loše izgleda je, - turista.:D:p
Novi Sad je non plus ultra grad i po cijenu jomove reakcije šaljem ti jedan virtuelni zagrljaj za sveto trojstvo.;)
8ayi9ax.gif

Blagodarim, službenica pokorna:wink:

PS Moja trenutna lokacija je malo udaljena od Novog Sada, ali to je to, a i na mene je ostavio ,,edukativan,, trag. Virtuelno uzvraćeno.:wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top