Politička karikatura (politički aforizmi, satira)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
47680363_1891845044184766_2471530112915341312_n.jpg
 

Pitanje je dali je Kesić, ali bez obzira neka se vidi koliko je pristrasna i neprofesionalna.
Prem da se već pokazala u Jutarnjem programu na 1. Gd joj je Škoro održao lekciju iz novinarstva i etike !

Neki od komentara:

Kesić- ''Za razliku od vas koji ste se pretvorili u informativnu službu SNS koleginice''
Ona- ''I vi kad ste radili onda je bila informativna služba koje stranke? SPO je l tako?''

Žena ladno potvrdi da je Studio B informativna služba SNS-a a ni ne shvata da je to rekla. Bedak.

Kesić: "da li ste vi prelistali Informer?"
Ona: "joj, vi meni sada držite predavanje."
::izgleda da ni ona ne čita

- - - - - - - - - -

Saobraćajna policija piše kazne svim vozačima kod kojih pronađe žuti prsluk :zkez::mrgreen:
DuIqXL0WwAcsxau.jpg
 
Poslednja izmena:
ne znam na kojoj temi bih mogla, pa cu da vas pitam ovde
da li ste primetili kako se struja i vetar koji je duvao sa zapada, promenio
pa nas dragi predsednik koji je do juce bio prijateljski raspolozen prema klintonu, prema bleru..koji im je nosio novcane poklone od po dva miliona evra, koji je placao basnoslovno blera za konsultacije, odjednom okrenuo pricu pa poslednjih dana drvlej i kamenje kad god moze i na britance i na amerikance
i nekako se osecam kao da gura srbiju i srbe u zonu izmedju sebe i njih
ne moze tako predsednice!
dok si med lizao, ti si bio pametan, a srbi glupi, a sad kad im vise nisi po volji i kad su dosla govna na red bi da delis sa nama
kako kaze ona mudra, mozes kako hoces, al ne i dokle hoces
sto se mene tice, dok si jeo svoj med sa mnom nisi delio, a onda si pojeo i sav moj med koji sam pravila 30godina..racun koji si napravio ne mozemo da delimo, on je samo tvoj..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top