Policajac na duznosti pokazuje srednji prst

Полицајац увек мора да остане прибран, али тешко је код ових наших билмеза постићи тај неки ниво. Овога је било и раније, само што није било мобилних са камером да снимају сав простаклук код пандура.

Али ако негде полицију подржавам, то је кажњавање у саобраћају. Јутрос сам имао прилику, где мирно прелазимо улицу код семафора, где је зелено за пешаке, црвено за аутомобиле и где један манијак пролеће, замало ударивши девојку, која је била само два корака испред мене. Јеб.ени психопата.

Све креће од неадекватног кажњавања животиња које су за воланом. На овим просторима се накотило превише таквих пацијената, често нормалних људи који, када седну за волан, постају звери.
 
Koliko je iritantan ovaj lik što snima, fali mu očigledno pendrek po leđima.
To sto je vozac iritantan je razlog da ga pandur vredja? Da se ne predstavi? Da mu pokaze srednji prst?

Jel bi bilo u redu da salterusa svakome ko joj je iritantan pokaze srednji prst?
Da medicinska sestra svakog drugog oslovi sa "ti" i pokaze srednji prst?

Razmisljajte o autoritetima. Zapitajte se koga postujete a koga ne postujete.
 
To sto je vozac iritantan je razlog da ga pandur vredja? Da se ne predstavi? Da mu pokaze srednji prst?

Jel bi bilo u redu da salterusa svakome ko joj je iritantan pokaze srednji prst?
Da medicinska sestra svakog drugog oslovi sa "ti" i pokaze srednji prst?

Razmisljajte o autoritetima. Zapitajte se koga postujete a koga ne postujete.
Mi ne znamo šta je bilo pre početka snimanja. I policajci su ljudi, i vrlo je lako s njima uspostaviti "raport" ukoliko se i sami civilizovano ponašamo.

Moje iskustvo sa policijom je odlično, ja uvek fin, oni fini, nije se jednom desilo da prođem bez kazne samo zahvaljujući tome što se nisam kurčio (i to ne samo u Srbiji).
 
Kakvu to policiju imamo bezobraaznu bahatu, nadmenu, ponasaju se kao da su banditi a ne policajci... Pogledajte sledeci video kada saobracajni policajac pokazuje srednji prst coveku kojeg je zaustavio da legitimise ili sta vec. Pitamse sta to oni uce na tim njihovim skolama? Ovo je sramota za policiju

meni bas simpaticno. Pokazuje da je i on covek ko i mi, nas , narodski covek.
Odyebi sterilnu kulturu koju su izmislili ubice i kriminalni politicari.
Bolje Tramp koji jede hamburger nego Bajden koji jede kavijar.
 
Mi ne znamo šta je bilo pre početka snimanja. I policajci su ljudi, i vrlo je lako s njima uspostaviti "raport" ukoliko se i sami civilizovano ponašamo.
Ne znamo, ali branimo policajca? Hmmm...
Policajci nisu ljudi. Policajci su predstavnici drzave i na duznosti ne smeju da budu ljudi, nego dostojanstveni zastupnici zakona.
Mogu biti ljudi kad skinu uniformu, i pred svojom zenom i decom da pokazuju srednji prst.
 
Ne znamo, ali branimo policajca? Hmmm...
Policajci nisu ljudi. Policajci su predstavnici drzave i na duznosti ne smeju da budu ljudi, nego dostojanstveni zastupnici zakona.
Mogu biti ljudi kad skinu uniformu, i pred svojom zenom i decom da pokazuju srednji prst.
Ovaj policajac jeste pogrešio, i posle se i izvinio.

Ima ko je zadužen da odluči da li je njegovo ponašanje za kaznu ili nije, a ovaj koji je snimao da pokuša da bude manji drkadžija ubuduće, jer meni ostavlja utisak kao da je jedva čekao sukob da bi to posle objavio na svom YouTube kanalu.

Isto kao Baka prase koji pravi nekakav patetični lažirani upad u policijsku stanicu Ljermontova na svom rahmetli kanalu.

Treba smanjiti influensersku retardaciju.
 
Ovaj policajac jeste pogrešio, i posle se i izvinio.

Ima ko je zadužen da odluči da li je njegovo ponašanje za kaznu ili nije, a ovaj koji je snimao da pokuša da bude manji drkadžija ubuduće, jer meni ostavlja utisak kao da je jedva čekao sukob da bi to posle objavio na svom YouTube kanalu.
Policajac na duznosti ne predstavlja sebe nego drzavu.
Policajac je pogresio, ali ne u svoje ime nego u ime drzave. Policajac sa ulicarskim karakterom nema sta da trazi u drzavnoj uniformi.
Sa takvim psiholoskim profilom moze da se zaposli na nekom gradilistu, na vodi, tamo ce manje brukati drzavu.

Nije se drot izvinio devojcici u autu, nego samo "drkadziji" koji je morao galamom da iznudi izvinjenje.

Onaj koji "ko je zaduzen da odluci" je obukao uniformu neprilagodjenom nevaspitanom i psiholoski nedoraslom licu.
Morao bi da prizna svoju gresku i svoju nesposobnost da obuci (vaspita) one koje je poslao da rade odgovoran posao. To se ne desava.
Uostalom, pogledaj forum i prepoznaj autoritete i povezano ponasanje. :)

"Influenserska retardacija" koju pominjes se 0-24 /365 desava na nacionalnoj frekvenciji.
 
Kakvu to policiju imamo bezobraaznu bahatu, nadmenu, ponasaju se kao da su banditi a ne policajci... Pogledajte sledeci video kada saobracajni policajac pokazuje srednji prst coveku kojeg je zaustavio da legitimise ili sta vec. Pitamse sta to oni uce na tim njihovim skolama? Ovo je sramota za policiju

Sledeci put kad ti policajac pokaze srednji prst ti skini gace pa mu pokazi kulac ili cuti i trpi.
 

Back
Top