POLICAJAC KOJI JE ODBIO SLOBIN ORDEN: Milošević je lagao zbog Kosova, a ovi zbog korone i para

комшија

Stara legenda
Poruka
91.870
1607577712654.png





POLICAJAC KOJI JE ODBIO SLOBIN ORDEN: Milošević je lagao zbog Kosova, a ovi zbog korone i para

"Isto vreme tada, kao i sada. Prevaranti vode državu. Tada su lagali da smo pobedili, da Kosovo i Metohija nisu izgubljeni, a sada, 20 godina kasnije, vidimo šta je istina. A sada lažu u vezi sa koronom i to da bi izvukli pare. Pašće ovi do septembra 2021", kaže za Direktno.rs, Slobodan Pajić, kapetan SUP Beograd, koji je u decembru 1999. godine odbio da primi orden od tadašnjeg predsednika SRJ Slobodana Miloševića.

Dr Ristović vraća orden Vučiću FOTO: Printscreen
Dr Ristović vraća orden Vučiću

Pajić pozdravlja gest infektologa iz Zaječara, dr Nenada Ristovića, koji je vratio orden predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Pre 21 godinu on je odbio da primi Orden viteškog mača trećeg reda jer su "Kosovo i Metohiju okupirale NATO trupe i OVK, a srpska vojska i policija su se povukle". O Pajićevog časnom činu, mediji su pisali tek početkom naredne, 2000. godine.

Slobodan Pajić 1999. odbio Miloševićev orden FOTO: Privatna arhiva
Slobodan Pajić 1999. odbio Miloševićev orden

- Podržao sam doktora Ristovića na Fejsbuku. Ja orden nisam ni dobio, jer nisam hteo da odem da ga uzmem. Isto je bio decembar, ne sećam se tačno datuma, a zbog tog postupka sledećeg meseca, oko Svetog Jovana, suspendovan sam - priseća se Pajić za Direktno.rs.

Devet meseci posle njegovog odbijanja da primi orden, režim Slobodana Miloševića je pao.
- Sve mi se čini da će ovaj režim pasti i pre septembra naredne godine, pre tih devet meseci koliko je prošlo od mog gesta do izbora na kojima je Milošević izgubio. Koronu su iskoristili da samo dodatno "isisavaju" pare ovog naroda. A koliko para, narod ne zna. Koliko je para potrošeno na kupovinu respiratora, kada su agenti sa crnim torbama punim novčanica išli u nabavku? Koliko je para potrošeno na izgradnju kovid-bolnica? Narod ništa od toga ne zna - objašnjava Pajić.

Heroju koji je, takođe, u zlo vreme po srpski narod imao snage da kaže ne Slobodanu Miloševiću, sada se čini da se državnom vrhu žuri.
- Užurbano uzima pare preko povezanih lica, "pere" preko "Beograda na vodi". Sve to mi ukazuju da su svesni da im se kraj približava. U narodu će proključati bes, mnogo ljudi je nezadovoljno. Milošević nije izvodio kriminalce na ulice, kao što je ovaj režim letos. Kriminalci su tukli narod na ulicama Beograda. A kada narodu bude dozlogrdilo biće mnogo gore nego 5. oktobra - zaključuje Pajić.

Slobodan Milošević Foto: Printscreen
Slobodan Milošević

Pajić se osvrnuo na medijsku manipulaciju koronom.

- Na televiziji non-stop pričaju o koroni, koliko je ljudi obolelo, umrlo. Samo je to tema vesti i emisija. Takvim "bombardovanjem" mediji zastrašuju i one građane koji se, inače, ne plaše i sada svi žive u stahu. A istovremeno se ne priča koliko je ljudi preminulo od raka, bolesti srca, moždanog udara - konstatuje Pajić.

link

Браво за легендарног полицајца! Балкански касапин је пао када су кренули да му враћају ордење. Мислите о томе!
 
Samo jedna ispravka Sloba je takođe izvodio kriminalce da tuku narod na studentskim protestima '92 i '96/97 tada su za udbu to radili razni indijanci tipa Knele,Šljuka i sl.danas to za Vučića to rade gospodin Nevolja, gospodin Ulta Kop i neki tamo zakržljali radovci,sve je isto Slobin ministar informisanja je i dalje ebani radikal samo je zamenio uloge sa socijalistima sada on drži batinu a crveni su u drugom planu
 
Nije isto tada i sada...Sloba je od starta bio jaci, ali je posle slabio , a Vucic se trudi da ojaca i stvori isto okruzenje kao slobino tada....
Simptomaticno je sto u ovom narodu to pali , eto prosto je zeleo narod da se to ostvari....i sad vecina to zeli...Tanka vecina, ali vecina...
*******и је осведочени ратни хушкач и национал-шовинистички трећелигаш из деведесетих, али који је довољна кукавица да не одступи ни за јоту од онога шта му нареде из америчке амбасаде. Да није преварио Америку везано за преговоре у Рамбујеу који нису били ништа друго него "Дејтон" за Косово, Смрдљошевић, а кога је Запад претходно прогласио за "гаранта мира и стабилности", још дуго би и срећно владао!
 
Samo jedna ispravka Sloba je takođe izvodio kriminalce da tuku narod na studentskim protestima '92 i '96/97 tada su za udbu to radili razni indijanci tipa Knele,Šljuka i sl.danas to za Vučića to rade gospodin Nevolja, gospodin Ulta Kop i neki tamo zakržljali radovci,sve je isto Slobin ministar informisanja je i dalje ebani radikal samo je zamenio uloge sa socijalistima sada on drži batinu a crveni su u drugom planu
Ништа *******и није ново измислио у погледу страховладе, све је то постојало деведесетих. Само што је сада цела Србија (без Косова) оно шта је деведесетих било Смрдљошевићево Косово где те као Србина локалне шибаџије пребију ако не гласаш за Злободана. Тада се то радило у Ђаковици, Косову Пољу, Липљану, а данас се то чини у Лучанима, Гроцкој, Пећинцима...
 
Poslednja izmena:
Ne, kad je prvi dan stupio na vlast, onda je meni postalo ocigledno da ce da uspostavlja Slobin sistem, ali nikom drugom nije bilo jasno...
Postavlja se pitanje kako blizina Slobinog iskustva ostaje bez imunizacije kod naroda?
Znaci ja nisam u startu imao nista protiv, tabula rasa, po pitanju SNS i Nikolic Vucic....igrarije, osim sto mi se nije svidelo kako su preebali BG....
Ali prvi dan vlasti , i odmah je meni jasno bilo sta se sprema, ali na moj komentar i razgovor, ispalo je da niko drugi to ne vidi...
I onda je nastupio period kad svi drugi imaju vec spremnu pricu...

Danas svi imaju spremnu pricu....mozes ti sta hoces da kazes da ce da se desi i sigurno ce se desiti , ali oni imaju pricu da nece biti tako , i onda kad se desi za dan dva, opet da nece biti tako i tako stalno nece biti tako....
Zemlja u kojoj ne mozes da nadjes vise od 10 ljudi koji pre policijskog casa shvataju i znaju sta je policijski cas....
Od 6 miliona ljudi ne mozes da nadjes 10....
Sad ih ima 5000 koji kao shvataju, ali ne shvataju , samo imaju iskustvo policijskog casa....i dalje ne shvataju osnove , nisu nista temeljitiji..

Ovo oko policajca koji je odbio orden se zove nagazna mina....tj svaki covek ima neku tacku , tj ne svaki covek, ljige nemaju, koji kad nagazis on kao magarac nece dalje...
To je ok, po meni....Krajnji kodeks...
To je cesto povezano sa ne bas sjajnim umom, ali i to je ok , po meni....
Varajte ga varajte ali kad dodje donekle, onda covek drzi zadnju odbranu...

Ali nije resenje....
U tim slucajevima narodi koje znam imaju resenje da postave ljude koji dalje vide, osmatrace i onda njih slusaju...
To je bila nekad srpska logika po selima, izaberu par matorih i par mladih ljudi i oni budu lideri sela...matori strategije a mladi taktike i novine koje se valjaju od spolja...
Neverovatno je da se toga niko ne seca, a da niko od prezivelih seljana to ne primecuje da se desavalo , a ja znam kao klinac da sam to proucavao i gledao sta rade ti istaknuti , tj odabrane glave sela...
Samo da se zna nisu oni bili bas mocni i vladaoci, nego su imali autoritet da ih svako slusa, a na selu je to mnogo.
Kad bi znali kako gledaju dnevnik ili skupstinu...non stop upaljen TV , ali ton smanjen na nulu , i kad za govornicom izadje neko poznat iz novina, oni kazu cekaj , pojacaj da cujemo sta ce da kaze...i onda opet na mute....
 
*******и је осведочени ратни хушкач и национал-шовинистички трећелигаш из деведесетих, али који је довољна кукавица да не одступи ни за јоту од онога шта му нареде из америчке амбасаде. Да није преварио Америку везано за преговоре у Рамбујеу који нису били ништа друго него "Дејтон" за Косово, Смрдљошевић, а кога је Запад претходно прогласио за "гаранта мира и стабилности", још дуго би и срећно владао!
Komsija, oces jedan komsijski savet: dizi ruke od Vuleta.............jel vidis da ne vredi.
Sto ga vi vise napade on je sve jaci................poceo i meni da smeta.
 

Back
Top