Pokusaj strvaranja Srpskog Googla !

Hmmmm

Molim vas, svi koji citaju, nek vam ne bude lijeno da napisete sta mislite jel ovo postena igra ili se krije nesto sasvim drugo iza paravana..

Ja iskreno mislim da ovo nije postena igra a ni posao...
Lovac ne zamjeri, ali iskustvo sa tvojim postovima mi jednostavno ne da mira da mislim drugacije..

Sory for offtopic na ovu temu..
 
Pa GZ ja sam vec rekao dosta na komentare ovog tipa.Kao i da ovaj nalog koristim jer osoba o kojoj ti pricas vise nije na ovom forumu i mislim da svi moji postvi(zadnjih 3 meseca koriscenja ovog naloga) govore da sam ovde a ne na nekom drugom forumu da bi se druzio sa vama.Mislim da svi clanovi mogu to da vide jednostavnim pregledom postova.

Ako treba otvoricu novi nalog,samo ne vidim da sam ja nekom ja posebno privukao paznju sem sto sam pomogao kada sam mogao i kada mi je to znanje dozvoljavalo.Posle svako ima pravo na svoje misljenje i naravno svako je na mestu sem vredjanje.
 
hahahaha vidi ovaj
 

Prilozi

  • Srpski Google 2.jpg
    Srpski Google 2.jpg
    94,6 KB · Pregleda: 8
@ Lovac

Nemam namjeru da te vrijedjam, taman posla, nikome to ne cinim, zasto bi tebi, samo sam iznio misljenje koje me nesto navodi na praksu zarade.. Nemam ja protiv da se zaradi, svakom novac treba za razne potrebe, ali novac zaradjen na neki "neredovan" nacin ne volim, posebno ako ljudi zaradjuju na nacin kada ljudi mnogo ne misle svojom glavom..
Citao sams ve postove, i mogu da shvatim i prihvatim mnogo toga, uz svo postovanje, ali, nikako mi ne ide ovo sa banerima... www.google.com na pocetnoj stranici nema ni jedan link u kome treba da se sta klikne sem trazenih rijeci, vrste trazenja i podesavanja, te ovaj "srpski google" i tako zamisljam, sve ostalo je po meni i za mene cista navlakusa..
Ovo je moje misljenje i ne mora da bude istinito dok se ne pokaze ispravnim, i ako se pokaze...

Sto se tice slike iznad i ovde se radi po meni o gresci koja ne oocitava ono sto se od njega u prvi mah trazi ЋИРИЛИЦА..

Pozdrav.
 
GZ nema problema.Sta da ti kazem.Taj famozni baner i meni bode oci i videcu da se to brise ali posle moram da vidim kako da se prati statistika a da se ne postavlja nista na sajtu.

Pa ako neko ima predlog neka kaze.

DODATO :

NASAO SAM RESENJE ALI AKO IMATE VI NEKI PREDLOG UZECU NA RAZMATRANJE,UVEK POSTOJI BOLJE !
 
LovacMoreplovac:
Baner je osnovni vid reklame koriscenj od strane webmastera.Najcesci koriscen format je 468x60.E bilo bi lepo da ovaj logo moze biti doradjen u tim dimenzijama !

HTML nema veze sa tim !
Najcesce koriscen format je 468x60 ali isto tako on, kao i ostale standardne dimenzije su po defaultu postavljenje po raznim programima za blokiranje banera, pop up-ova itd pa se moze desiti da neko jednostavno ne vidi takav baner zato sto ga program blokira.
Zato se prave baneri drugacijih dimenzija.
 

Back
Top