Poklon

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
44.266
Santa Claus Christmas GIF


Šta muškarci vole da dobiju a šta da kupe partnerkama kao poklon?
Da li je poklon samo znak pažnje ili se ipak bira prema nekom ličnom svojstvu?
 
Volim poklone

Parfeme i dezodorans ne, jer imam svoju marku parfema i jednu marku dezodoransa koje koristim.

Volim knjige

Volim u suštini svaki znak pažnje a volim i neke super poklone koji su sitnice ali su sa posebnom lepom porukom ;)
Da bog da ti poklonili knjigu: "Želja za životom". Knjiga je o životu Vincenta Van Goga. Ako već nisi čitao.😁
IMG_20231207_152201.jpg

P.S. Sve je dobro, kad se dobro svrši! 😁
 
Pokloni?
Šta znam...nisam ih nešto mnogo dobio...
nisu mi ni bitni...
A voleo bih na poklon da dobijem npr. bicikl...
jer nikad nisam imao bicikl...
A ja kad poklanjam to obićno bude neka sitnica...
ne jer sam škrtica, nego volim tako da kupujem male znakove pažnje...
Nisam pristalica "kakav flash jbt" poklona...
 
Pita mene jedan moj prijatelj koji parfem da pokloni njegovoj mami,a koji zeni,a koji ljubavnici.

Ja ga pitam jel bas mora "Parfem" on mi kaze; Da,tako sam ovaj put odlucio samo neznam da izaberem.

Onda mu ja odgovorim pa to je bar lako, ne moze lakse da bude.A on me onako bas zacudjeno pogleda.

Mami kupi CHANEL N°5.
Zeni i Ljubavnici CHANEL Coco Mademoiselle.

On me pita da li sam siguran da tako treba da bude za zenu i ljubavnicu isti parfem.Ja mu kazem apsolutno sam siguran jer kada ides kod ljubavnice pa se vratis nazad kod zene,ona ne sme da primeti da si bio kod neke druge jer tada mirises na isti parfem koji i ona koristi ,tako da je to to,i nema tu bas nikakvih problema.
 
Pita mene jedan moj prijatelj koji parfem da pokloni njegovoj mami,a koji zeni,a koji ljubavnici.

Ja ga pitam jel bas mora "Parfem" on mi kaze; Da,tako sam ovaj put odlucio samo neznam da izaberem.

Onda mu ja odgovorim pa to je bar lako, ne moze lakse da bude.A on me onako bas zacudjeno pogleda.

Mami kupi CHANEL N°5.
Zeni i Ljubavnici CHANEL Coco Mademoiselle.

On me pita da li sam siguran da tako treba da bude za zenu i ljubavnicu isti parfem.Ja mu kazem apsolutno sam siguran jer kada ides kod ljubavnice pa se vratis nazad kod zene,ona ne sme da primeti da si bio kod neke druge jer tada mirises na isti parfem koji i ona koristi ,tako da je to to,i nema tu bas nikakvih problema.
živa istina :ok:
 

Back
Top