Poklon

Ja na poklon gledam na sasvim drugaciji nacin.Po meni poklon moze da ima samo neku simbolicnu vrednost osim ako se ne odnosi na neke posebne prilike koje se dogadjaju nekom samo jednom u zivotu kao naprimer punoletstvo,matura,vencanje i slicno,tada treba da se obrati paznja prlikom izbora i ne bi trebalo to da bude nesto preskupo vec nesto sto ce nekom da koristi ceo zivot kao jedna draga uspomena.

Pravi poklon koji nema cenu po meni je kada vam neko pokloni;Svoju paznju,postovanje,iskreno prijateljstvo,pravu ljubav i svoje vreme u nekim teskim trenucima u zivotu.
 
Ranije sam kupovala sve i svasta, cesto i gluposti, a sada muzu ono sto znam da mu treba. Mozda nema tu mnogo romantike, ali je u skladu sa mojim odnosom prema realnosti sada, prema novcu i stvarima uopste. Od tih da kazem romanticnih stvari, dovoljno mi je da ukrademo 2 sata za sebe i od gledamo na miru film, odemo sami negde. On meni uzme tu i tamo nesto da me iznenadi, ono sto zna da mi treba ali skuplje nego sto bih ja platila npr, a meni samo zao para bude, iako mi bude drago zbog tog impulsa da me obraduje.
 

Back
Top