Поклањам штенце

vučji čopor

Legenda
Poruka
66.146
Поклаам две девојчице и двојицу дечака од три месеца .
то су мешанци, мајка им је Сахалински Хаски а за барабу оца немамо појма ко је био.
Штенци су очишћени од унутрашњих и спољашних паразита и вакцинацинисани од заразних болести.
За све досатне информације јавите ми се на ПП.

1664195770016.jpeg


1664195804418.jpeg
 
Zutka mi najlepsa,imao sam obavezu da hranim komsijinog psa i nije mi bilo prijatno jer nigde nisam mogao da odem na 2-3 dana,kupovao sam za macke hranu uopste nije jeftina,veliki bi mi bio izdatak posto meso ne jedem i nema gotovo nikakvih ostataka od hrane,jer se slabo sprema i vecinom svodi na voce i povrce
 
Zutka mi najlepsa,imao sam obavezu da hranim komsijinog psa i nije mi bilo prijatno jer nigde nisam mogao da odem na 2-3 dana,kupovao sam za macke hranu uopste nije jeftina,veliki bi mi bio izdatak posto meso ne jedem i nema gotovo nikakvih ostataka od hrane,jer se slabo sprema i vecinom svodi na voce i povrce
Нисам ово рекао као прекор пријатељу него као изненађење.Свестан сам финансијске стране проблема јер уместо једног пса имам још шесторо малишана које треба и вакцинисати и очистити од паразита и зашити итд.Баш данас ми долази ветеринар јер је време за ревакинацју :roll:
 
Poslednja izmena:
Ma znam je to onako,dodju s ulice nahranim kad imam s cim,puno maca smo udomili,veca paznja treba nego detetu i volim pse i treba mi da cuva kucu ali opet zbog obaveza mi zao sto ne mogu,sad sam 3 meseca u gipsu jedva se snalazim za sebe za namirnice,dosla 3 maceta bila tu 2-3 dana nisam imao nista osim mleka da im dam i odose dalje,pazi kad je i ono sad ko zlato skupo i nedostupno
 
Ma znam je to onako,dodju s ulice nahranim kad imam s cim,puno maca smo udomili,veca paznja treba nego detetu i volim pse i treba mi da cuva kucu ali opet zbog obaveza mi zao sto ne mogu,sad sam 3 meseca u gipsu jedva se snalazim za sebe za namirnice,dosla 3 maceta bila tu 2-3 dana nisam imao nista osim mleka da im dam i odose dalje,pazi kad je i ono sad ko zlato skupo i nedostupno
Сасвим те добро разумем јер сам за ово морао у дугове.
Моја пензија није довољна да покрије све трошкове нарчито кад су на гомили.
:bye:
 
Сасвим те добро разумем јер сам за ово морао у дугове.
Моја пензија није довољна да покрије све трошкове нарчито кад су на гомили.
:bye:
:ok:vidim okolo po pecenjarama odvajaju koske pa kako ko naidje trazi,ovde svaka kuca ima pse i uglavnom ne samo jednog,ima i lutalica koji se uz neku kucu zalepe gde ih hrane,azil u blizini i tu opet puno pasa van seta okolo
 
Хвала Муњо, али поред оволико наших саговорника нико се одавде није нашао заинтересован а штенци расту:sad2:
Dobro, ali si nekog i našao da udomi belu : )
Tako ćeš i ostale da udomiš.
I nema veze što su mešanci, možda im je to čak i plus...

Strpljenje, strpljenje...

Hajde ljudi, javljate se i šerujte po mrežama.
 
Zbog čega ženka nije sterilisana, onda ne bi imao ovaj problem.
Одлично питање. Ја сам ту женку удомио јер је лутала скоро више од месец дана у селу које је од мог удаљено неких 25 км.Она је врло млада, нема још ни годину дана.Још увек је одбацивала штенећу длаку. Вакцинисао сам је и нико од нас није посумњао у њену трудноћу пошто није имала стомак, ни било које друге знаке трудноће. Неколико дана пре штењења сам приметио да су јој порасле брадавице и позвао ветеринаре из суседног села пошто они имају ултразвук апарат. Људи су рекли да ће да га демонтирају и дођу,пошто ја нисам имао превоз. Међутим она нас је предухитрила и кренула да се порађа.Моја Атабаска је код мене била тек пар недеља пре штењења.
 

Back
Top