POJAČAN LIBIDO- REŠENJE, PREDLOZI...

Evo najozbiljniji odgovor koji ja mogu da ti dam... Pokushaj da probash neshto novo ( shta god hocesh ) ... Ili neki romantichni odmor sa dragim... Ili prosto izlazak na neko mesto... Ne znam trazi neko nove varnice, ali sa njim, nemoj da ga varash...

E pa problem je u tome što je prezaposlen. Rinta ko magarac i retko se viđamo pa smo se malo udaljili.
Sad će da uzme godišnji pa mi možda svane :P
 
ali onda ti moram postaviti glupo pitanje.....o cemu si razmisljala kada si stupila u brak sa njim...ako nije ni bilo senzualnosti.....verujem da je on nije izgubio vremenom vec je nikada nije ni imao...zar ne? :think::think::think:

Pa nije...ali, udala sam se za njega zbog drugih kvaliteta koje poseduje.

Ma nemam pojma, bila sam u nekoj depresiji, naleteo on, i ja onako luda udala se za njega jer mi je pomogao da izađem iz bedaka. :confused:
 
Pa nije...ali, udala sam se za njega zbog drugih kvaliteta koje poseduje.

Ma nemam pojma, bila sam u nekoj depresiji, naleteo on, i ja onako luda udala se za njega jer mi je pomogao da izađem iz bedaka. :confused:

znas i sama da ti je situacija vise neko komplikovana....kaze nas narod-iz pepela se vise nikada ne moze stvoriti zar....tako ni ti ne mozes oziveti ono sto je odavno umrlo....pritom mislim na strast i zelju....:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Eto, kao što ste se i vi hvalili veličinom q.
Istina uvek izađe na videlo, kad-tad. Ja sam sad iskrena do dž i priznajem da sam bila lažljiva. :rumenko:
I neću više da lažem, jel vidiš da sam otvorila ovu temu???? Nema nazad...

To da li sam se ja hvalio mozes da proveris kad god zelis.Imas privatne poruke pa se javi da se dogovorimo da ti pokazem, a bogami i pocastim.
 

Back
Top