Pogodi zanimanje osobe sa slike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Paganko

Elita
Poruka
16.640
Kažu da se u crtama lica može prepoznati nečiji karakter, a karakter određuje ono čime se bavimo u životu... Pa da bismo to proverili, evo igrice... Neko postavi sliku, a onda ostali pogađaju čime se ta osoba bavi. Kad neko pogodi, ima pravo da postavi sledeću sliku.

Bitno: kad postavljate slike, skinite ih na komp, preimenujte u nešto neutralno, pa okačite na imageshack ili neki sličan servis, kako ne bi ostao neki podatak u imenu slike....

slikasr.jpg


Dakle, čime se bavi ova mlada plavokosa dama?
 
Poslednja izmena:
Ajd ovako.Analiza:Čini mi se da je to osoba čvrstih stavova, inteligentna i u pojedinim stvarima iz života jako površna.Ne obraća pažnju na izgled preterano što ukazuje da je ili jako lenja ili izuzetno zauzeta poslom.Takođe mislim da je Domino tip sa naglašanom potrebom da se dokazuje, pa makar i u trivijalnim situacijama.Stavlja sebe u istu ravan sa muškarcima.
Koliko sam pogodio?
Profesija: Radi kao profesor.
 
Poslednja izmena:
Možda je frizerka:-)

Nije.

Profesorka fizičkog vaspitanja :)

Nije.

Ajd ovako.Analiza:Čini mi se da je to osoba čvrstih stavova, inteligentna i u pojedinim stvarima iz života jako površna.Ne obraća pažnju na izgled preterano što ukazuje da je ili jako lenja ili izuzetno zauzeta poslom.Takođe mislim da je Domino tip sa naglašanom potrebom da se dokazuje, pa makar i u trivijalnim situacijama.Stavlja sebe u istu ravan sa muškarcima.
Koliko sam pogodio?
Profesija: Radi kao profesor.

Pa verovatno si većinu pogodio sem zanimanja. Ne radi kao profesor.

Znam je sa buvljaka u Pancevu, radila je kao baba sera u javnom WC-u inace pre toga je uhvacena kako krade gace u robnoj kuci.

Ne krade gaće po robnim kućama.

dakle i ti si Paganko nacisto prolupao i odlepio :neutral:

DA si ti meni živa i zdrava, ja nikad nisam ni tvrdio suprotno ;)

Otkrij Paganko!

Neću :plez:

O jeeee...Dobro da nisi pitao: "Sa koliko njih se torbala devojka sa slike od marta 2005. godine do danas?" :mrgreen:

Daj nam jos neki podatak, ovako nikada necemo pogoditi....

Pa pitaj nešto :)

Ma znam je sa buvljaka zove se Vukosava radi kao baba sera.

Ne radi ni kao baba sera :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top