Podstanar

Ja moram makar da imam moju sobu i svoj mir takoreći. Gde mogu da se osamim u svojim mislima i uživam u samoći u toku dana.
Dok sam studirao najviše su mi odgovarale sobe po privatnim kućama sa zasebnim ulazom ili na posebnom spratu gde su studenti delili kuhinju i kupatilo.
I kad neko od drugih studenata odluči da ode ja nemam ništa sa tim i ne moram ponovo da tražim smeštaj.

Sada pak nemam tih podstanarskih problema, jer imam svoj stan.
 
Mnogo varijabli... Devojka koja ti je samo devojka, ali podsvesno znaš da ništa od toga konkretno ili neka za koju misliš da je to to. Drugar koji je poznanik ili najbolji prijatelj. U kojim godinama, takođe, bitna varijabla, u 20im i 30im sumnjam da bi isti odgovor bio.

Sve ima svoje da i ne.
 
Pa sa devojkom ne bih zapocinjao zajednicki zivot osim ako ne bih video da je to to i da cemo vec sutra da se vencamo.

Dakle, najverovatnije bih sa drugom ili deugaricom, osim u navedenom slucaju.
 
Život sa drugarima je veoma stresan. Sve čovek mora da odmerava šta će reći u takvoj situaciji. Ja sam više za opciju zajedničkog života sa izabranicom tek kada se donese odluka o stupanju u brak i o zasnivanju porodice.
 
Delio čiji stan?

I što samo s jednom devojkom?

Podstanar ne bih želeo ikad više da budem, bio sam prvih 19 godina života, plus za vreme studiranja. Dakle preko 20 godina.
 
Hipotetički
U drugom si gradu, državi, šta već, i iznajmljuješ stan , a treba ti cimer. Kome bi dao prednost ? Muškom ili ženskom
Ja kao zensko kazem da ja za zensku osobu naci cimera nego cimerku..Jako je tesko ziveti kada je cimerka nego cimer, vi muskarci ste laksi za kompromis i jos neke stvari, verujte mi da moram mnogo tolerantna da budem. Za ostale kombinacije ne znam , prednost dajem cimeru a devojka uvek moze doci , jedino ako zelis da zivis sa njom , samo tad se mnoge stvari iskristalisu i necije navike. Ako me razumes. 😊
 
A bre Duki nagrdi čoveka gdegod stigneš 😂
Neka ga, ne mora da voli žene, njegov izbor.
Ali ovde je tema s kim bi bio cimer, možda smatra praktičnijim da to bude sa ženskom osobom iz nekog razloga
 
A bre Duki nagrdi čoveka gdegod stigneš 😂
Neka ga, ne mora da voli žene, njegov izbor.
Ali ovde je tema s kim bi bio cimer, možda smatra praktičnijim da to bude sa ženskom osobom iz nekog razloga
Auu, kalis, Mitu ne treba niko da brani, posebno ne od mene.
Izvini što ti pokvarih temu. Neću više. Obećavam.

Duki Lu u ulozi detektora . :eek:
obeležava pogrešne odgovore :)
Grešiš, kalis.
Mitu poznajem, lako mi je detektovati
 
Auu, kalis, Mitu ne treba niko da brani, posebno ne od mene.
Izvini što ti pokvarih temu. Neću više. Obećavam.


Grešiš, kalis.
Mitu poznajem, lako mi je detektovati
Šta mi kvariš, baš me briga, tema je javna, piše ko šta hoće.
Gde ti pročita da ga ja branim ?! :eek:
Nego mi upalo u oči jer ti nije prvi put da tako komentarišeš. Stvarno ne znam posebno nikog od vas.
A u vaše "poznavanje "ne ulazim, nijesam za to nadležna, samo ga markiraj slobodno, ne branim :)
 
Kad bi situacija zahtevala , da li biste radije delili stan sa drugarom ili devojkom ?
Šta je po vama praktičnije, lepše , manje stresno ?
Kad bi ste se osećali udobnije i opuštenije , i zašto ?

Ko student , nas dvojica delili stan sa tri studentkinje........Jedna od njih je danas moja supruga. E sad, da delim stan samo sa jednom devojkom il drugarom......bilo bi mi dosadno. Naviko sam na "guzvu".
 
Šta mi kvariš, baš me briga, tema je javna, piše ko šta hoće.
Gde ti pročita da ga ja branim ?! :eek:
A u vaše "poznavanje "ne ulazim, nijesam za to nadležna, samo ga markiraj slobodno, ne branim :)
Nije baš tako, nije da te ' baš briga', napisati da ga ' nagrdim gde god stignem' nije u redu.
Što se tiče našeg ' poznavanja', da, poznajem ga forumski, isto kao i tebe, razlika je što sam sa Mitom pisala duže i u više tema.


@tema
Hipotetički, ako bih baš morala, izabrala bih cimera, iz hiljdau opravdanih razloga.
 
...
Nije baš tako, nije da te ' baš briga', napisati da ga ' nagrdim gde god stignem' nije u redu.
Što se tiče našeg ' poznavanja', da, poznajem ga forumski, isto kao i tebe, razlika je što sam sa Mitom pisala duže i u više tema.


@tema
Hipotetički, ako bih baš morala, izabrala bih cimera, iz hiljdau opravdanih razloga.
Eh ,pisana reč :(
Bilo je u šaljivom kontekstu, al ajd sad... Ja nikad ne pišem u "zategnutom" kontekstu, pa mi čudno da ga toliko sad uozbilji , izvinte za nesporazum, moja greška nenamerna.
 

Back
Top