Подизање система?

KraNp

Veoma poznat
Poruka
10.404
Имам неки полован комп који је почео да ми прави проблеме. Нпр. пет пута га искључим и укључим и никако да подигне систем. Упали те 4-5-6 пут. Пошто сам ја ко гођ неко теле за компијутере зна ли неко можда шта је у питању ? За колико могу да купим полован нпр. врло добар комп који ми служи само за писање по нету ?
 
Имам неки полован комп који је почео да ми прави проблеме. Нпр. пет пута га искључим и укључим и никако да подигне систем. Упали те 4-5-6 пут. Пошто сам ја ко гођ неко теле за компијутере зна ли неко можда шта је у питању ? За колико могу да купим полован нпр. врло добар комп који ми служи само за писање по нету ?
mozda je hard - kupis ssd , oko 30 evra i teras

ali bi morao neko to da ti odradi , posto ne znas, znaju klinci iz tvoje okoline sigurno

komp u okolini sevojna , recimo https://www.kupujemprodajem.com/kom...4gb-80gb/oglas/125548895?filter_id=1547269092

za net dovoljan
 
Имам неки полован комп који је почео да ми прави проблеме. Нпр. пет пута га искључим и укључим и никако да подигне систем. Упали те 4-5-6 пут. Пошто сам ја ко гођ неко теле за компијутере зна ли неко можда шта је у питању ? За колико могу да купим полован нпр. врло добар комп који ми служи само за писање по нету ?
moze i sa 5000 din ti neces da igras igrice preko neta i ne znam sta, za 5000 din, da ima Windows 7 i cepas.Neka klinci pogledaju takav laptop preko neta pa neka izaberu najbolji.
 
Имам неки полован комп који је почео да ми прави проблеме. Нпр. пет пута га искључим и укључим и никако да подигне систем. Упали те 4-5-6 пут. Пошто сам ја ко гођ неко теле за компијутере зна ли неко можда шта је у питању ? За колико могу да купим полован нпр. врло добар комп који ми служи само за писање по нету ?
Monitor ti je bitniji :) miš takodje, da ne kažem i tastatura... Zadovoljstvo je imati kvalitetno...

Posebno ako ga koristiš često odnosno dnevno više sati....

Kupi vertikalnog miša, promeni sebi život online....
 
Heh a ja spuco 2 soma evra na igrice u protekla 2 meseca, mogao sam da kupim nov MaBook Pro :P
Nisam ni ja bolji za NIntendo Switch...Za vreme svih karantina.... Mada, nisam baš toliko, pola zajedno sa konzolom, i to je previše....

na šta si toliko uspeo da središ?

-Kevo daj soma, izvodim ribicu.
-Sine, šta će ti som? Jel si uzimao dedi tablete iz fioke?
-Ma bre soma dinara kevo!
-Pa some jedan reci lepo, a ne tim vašim uličnim jezikom!
 
Nisam ni ja bolji za NIntendo Switch...Za vreme svih karantina.... Mada, nisam baš toliko, pola zajedno sa konzolom, i to je previše....

na šta si toliko uspeo da središ?

-Kevo daj soma, izvodim ribicu.
-Sine, šta će ti som? Jel si uzimao dedi tablete iz fioke?
-Ma bre soma dinara kevo!
-Pa some jedan reci lepo, a ne tim vašim uličnim jezikom!
Nikakav problem, pogledaj kolko kostaju u proseku a imam sad jedno 450 igara :P
 
Ма одвојио би ја за неки набуџени комп за игре али не мош' ка'те сто курраца снађе и треба ти и за ово и за оно а примам неку беду од плате од 33 000 дин.
 
Ma kakve pirate, kad mi lepo daje sugestiju sta dalje da igram, da nema Steam-a i GOG-a, ne bih nikad igrao :P
Sto se prosjaka tice, oni uglavnom mogu sve da nas kupe sve zajedno ovde sa carapama :P
Mislio sam pravog jadnika, ne profesionalnog. Veći jadnici su postali pošteni radnici nego prosjaci na ulici....

Pa ono navukao si se...Predji na drustvene igre. Povoljnijije je mnogo. Pisah ti na pp....


A što se tiče miša, pa ne letim ni ja.... Samo eto drugačiji miš je. Vertikalan.
 
Mislio sam pravog jadnika, ne profesionalnog. Veći jadnici su postali pošteni radnici nego prosjaci na ulici....

Pa ono navukao si se...Predji na drustvene igre. Povoljnijije je mnogo. Pisah ti na pp....


A što se tiče miša, pa ne letim ni ja.... Samo eto drugačiji miš je.
E pazi, znas odakle taj izraz som? Bilo je na novcanici od hiljadu dinara 80ih, lik rudara :P
 

Back
Top