Подфорум

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.390
Апелујем на админа да дода подфорум обележја Србије и традиције
Где ће сваки форум на том подфоруму имати засебну категорију:

Српски традиционални и дипломатцски односи са другим државама
Теме нпр
Развијање односта склапање савеза
100 година дипломатије са србијом те и те државе са србијом

Србија за време првог великог рата
Теме нпр
Све битке на просторима Југославике за време 1 св рата
Познати у србији за време великог рата



Српско културолошко наслеђе
Теме нпр
Српски манастири
Лепенски вир
Винчевска култура итд

Српски језик у свету
Теме нпр
Српске речи у свету и њихово појавњивање
Рекли су о српском језику


Традиција
Српска средњовековна музика
Стари заборавњени обичаји
Одећа сад и пре
Време аутомобила сад и пре



Итд итд

Хвала.
 
Upvote 0
Pre nego ponudimo predloge za forum,
treba pitati ivana šta je cilj postojanja foruma.

Kada budemo znali cilj, moći ćemo da ponudimo svoje predloge za dostizanje njegovog cilja.
Naravno, pod uslovom da je to i naš cilj.
 
Zašto onda stitite huligane? Jel zato što su vaši prijatelji, drugari, svojta? Ja se ne družim sa onima koji vređaju.
Ili se "cilj je da se družimo" odnosi samo na vas sa činovima i onih sa privilegijama? :think:
Postoje članovi kojima se ne sme protivrečiti, a koji imaju moderatorsku dozvolu da vređaju članove foruma, čak i džombe.
Najgore što im se može desiti je brisanje poruke uz javno izvinjenje i komentar "nije on tako mislio", uz obavezno kažnjavanje onoga ko ukaže na problematične poruke. Recipročnost, jelte, "jer za svađu je potrebno dvoje". I za silovanje je potrebno dvoje, ali nisu ravnopravni.
Postoje svete krave foruma. Svi ostali su, kako modla napisa, "forumske kokoške".
Kad post svete krave prijavim modlama momentalno dobijem ban.
Evo, javno predlažem da javno pitate modove koga i zašto štite, a da one javno odgovore. To bi bila jedna lepa i veoma posećena tema. :)
 
Bez namere da se upuštam u raspravu molim da prijaviš zvanicno desavanja koja si napisao
ili na pp supermoderatoru ili administratoru jer se radi o moderatorima
 
Ne krijem se, vidiš i sama da sam se predstavio.
taster, Srebrni taster.
Umesto da im ja pišem, mogla bi da mi učinis plezir i da im lepo (i bez izostavljanja činjenica) sve ispričaš. Siguran sam da će radije čitati tvoje objašnjenje nego nekog tamo tastera, koji ni pp odavde ne može da pošalje.
 
Ovde ovako na temi kao gost necemo nista da postignemo jer su optuzbe na rad moderatora ozbiljne
pa je potrebno i da ih argumentujes sa svog naloga ili da se ponovo registrujes
Još jednom da ponovim.Molim da pošalješ zalbu na rad moderatora supermoderatoru ili administratoru
Tema se zakljucava
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top