Plod vaseg seksualnog zivota

Plodovi Kojatkinove monumentalne životne arhitekture i domašaja, nastali
strasnim reinvestiranjem u seksualne motive, u prethodnom životnom periodu:

- Troje zakonite dece (muškarčić i dve slatke devojčice).
- Četrnaestoro vanbračne dece (iz osam dugih veza, od kojih je svaka bila duža od šest meseci. Sva deca su lepa, pametna i liče uglavnom na njega).
- Dvadesetsedmoro dečice rođene iz tzv. kres-šema na teritoriji čitave današnje EU (ovom broju treba dodati još dvanaestoro dece iz ex Jugoslavije, čije su majke nesrpske nacionalnosti ili državljanstva).

:grudvanje:


[/YOUTUBE]YoHG4AxUEBk&feature=related[/YOUTUBE]

z:shock: bogami je masta kad-kad neiscrpna......
 
Plodovi Kojatkinove monumentalne životne arhitekture i domašaja, nastali
strasnim reinvestiranjem u seksualne motive, u prethodnom životnom periodu:

- Troje zakonite dece (muškarčić i dve slatke devojčice).
- Četrnaestoro vanbračne dece (iz osam dugih veza, od kojih je svaka bila duža od šest meseci. Sva deca su lepa, pametna i liče uglavnom na njega).
- Dvadesetsedmoro dečice rođene iz tzv. kres-šema na teritoriji čitave današnje EU (ovom broju treba dodati još dvanaestoro dece iz ex Jugoslavije, čije su majke nesrpske nacionalnosti ili državljanstva).

:grudvanje:


[/YOUTUBE]YoHG4AxUEBk&feature=related[/YOUTUBE]

moje pesme su moja deca :) ili ti plodovi seksualnog zivota :)
 
z:shock: bogami je masta kad-kad neiscrpna......
Eh, tek sad vidim da sam krajnjom nepažnjom prouzrokovao zabunu kod tebe, dušo. Naime, hteo sam da ubacim ovu pesmicu o dečici:



Inače, odgovorno tvrdim da su svi navedeni podaci tačni. Svestan svog neodoljivog šarma, predlažem ti da se nađemo večeras, i da ti, u prilog svojoj tvrdnji, pokažem njihove krštenice (uz napomenu da većina žena pri prvom susretu sa mojim pecaroškim priborom slično odreaguje: podigne svoju zlatnu ribicu i kaže: "Ulazi!"). Dodao bih da kod sebe imam tri originalne krštenice i četrdesetdevet kopija.
 
Poslednja izmena:
Eh, tek sad vidim da sam krajnjom nepažnjom prouzrokovao zabunu kod tebe, dušo. Naime, hteo sam da ubacim ovu pesmicu o dečici:



Inače, odgovorno tvrdim da su svi navedeni podaci tačni. Svestan svog neodoljivog šarma, predlažem ti da se nađemo večeras, i da ti, u prilog svojoj tvrdnji, pokažem njihove krštenice (uz napomenu da većina žena pri prvom susretu sa mojim pecaroškim priborom slično odreaguje: podigne svoju zlatnu ribicu i kaže: "Ulazi!"). Dodao bih da kod sebe imam tri originalne krštenice i četrdesetdevet kopija.

kojote, Srbine!!! :)
 
Eh, tek sad vidim da sam krajnjom nepažnjom prouzrokovao zabunu kod tebe, dušo. Naime, hteo sam da ubacim ovu pesmicu o dečici:



Inače, odgovorno tvrdim da su svi navedeni podaci tačni. Svestan svog neodoljivog šarma, predlažem ti da se nađemo večeras, i da ti, u prilog svojoj tvrdnji, pokažem njihove krštenice (uz napomenu da većina žena pri prvom susretu sa mojim pecaroškim priborom slično odreaguje: podigne svoju zlatnu ribicu i kaže: "Ulazi!"). Dodao bih da kod sebe imam tri originalne krštenice i četrdesetdevet kopija.

pravim decu po kucama z:D
ukoliko je ovo istina,u sta iskreno sumnjam duboko, imas moje dozivotno postovanje
 
Dva divna komata



A za Kojota, sklonog decjim pesmicama, a i za ostale tate







babies.jpg


g102.gif
 
Poslednja izmena:
Danas ja kazem Mirki Siziki, 'ajmo na LJiS, a ona meni kaze: ne mogu, moram u vrtic po plod mog seksualnog zivota... i nasmeje me, inace me ona uvek nasmeje... jako pozitivan nick, ali... to je uvod, pitanje glasi: imate li vi plod,ili plodove vaseg seksualnog i ljubavnog zivota? Zeljene, slucajne, namerne... ?

Sad vi razradu...
:)

ti si budala i bices budala ma kolko se trudila
da nebudes ipak si ti budala
 
Eh, tek sad vidim da sam krajnjom nepažnjom prouzrokovao zabunu kod tebe, dušo. Naime, hteo sam da ubacim ovu pesmicu o dečici:



Inače, odgovorno tvrdim da su svi navedeni podaci tačni. Svestan svog neodoljivog šarma, predlažem ti da se nađemo večeras, i da ti, u prilog svojoj tvrdnji, pokažem njihove krštenice (uz napomenu da većina žena pri prvom susretu sa mojim pecaroškim priborom slično odreaguje: podigne svoju zlatnu ribicu i kaže: "Ulazi!"). Dodao bih da kod sebe imam tri originalne krštenice i četrdesetdevet kopija.

z:p dobar ti taj pecaroski pribor....jos se nije udica otupela od tolikog pecanja????....mora da je spravljena od specijalne legure....one koja se ne tosi i ne podleze zamoru materijala....:zstidljivko:...
 

Back
Top