PLJUVACINA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kr$t@:
znaci mrzim : SOAD, Radiohead, Death metal, Gothic, Grand , Shitty Records, domaci rock (osim zabranjenog pusenja koji su mi naj naj) , RHCP, Guns'n'Roses...itd

uhh da pridodam na moju listu : Tokio Hotel, svi novi indie rock bendovi, svi su jebeno isti,blue, rbd, 50 cent i ostali reperi itd...
a death mrzim zato sto ga ne slusam tolko i obicno razmisljam o lepoti zivota nego o klanju invalida zardjalim bonsekom...
 
Pljujem na Kristinu i Jastina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zatim, Nelly,Myta,robi vilijams,jenifer lopez,james blunt...i sve ostale retarde!!!!!!!!!!
 
pa vi pitali bend..al ako mogu i pevaci i pevacice..hmm..rihanna,madonna,britney,xtina,onaj gay justin,beyonce,mariah carey..i svi ti u tom fazonu..i zaboravila sam na coldplay i maroon 5....
 
Ja ne mogu da verujem sta citam ... kako su neki utripovani da su u najmanju ruku bogovi ... i da to sto oni slusaju jedino valja ... pa sooper , sad znamo (po koji poot :| ) , nadam se da necete da se ponavljate u vezi toga onda ... jer dajete utisak osoba koje se dokazuju pljuvanjem drugih , u ovom slucaju drugih zanrova , to rade samo oni koji nemaju kvaliteta , dakle zanr ... necete valjda da pomislimo da metal ne valja , hm :| ?? 8) :-o :o
 
upravo to.

zašto otvarati temu (u kojoj je i rečeno da je za pljuvačinu bez ljutnje (nekad su te teme i medju najboljima) da bi došlo par retarda koji kao ne dozvoljavaju da se 'dira' njihova muzika.
smešno.
 
Ja ne volim ovakve teme iskreno ... mada mozda nije toliko tema (al ipak "pljuvacina") , koliko ljudi dodju sa nadmenim stavom (zbog naziva) da dokazuju ono sto slusaju vredjanjem drugih ... to je to ... moze i lepo da se prica , al ovako nabrajanje i vredjanje ... tesko da moze da ispadne "cesto najbolja tema" ... 8) :-o :o
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top