pljuge

ne (8 nikada (8 nikada nisam ni probala, niti cu ikada (8 cisto iz principa (8
Ernesto_Che:
sada pusim samo ekskurzijski-kada sam negde, na nekom dogadjaju il tako nesto-ovako necu...
to ti je najgore (;
Electra:
Nisam probala, niti cu 8)
Ja svoje telo unistavam i zatrpavam raznim toksinima, fast foodom, slatkisima i sl. ali cigaretama, alkoholom i drogom ne nameravam.
8)
identicno, ali identicno je sa mnom :shocked: (8 (;
da, inace ljudi, odlucila sam da vise uopste, necu da pijem
napomena: samo na BF, tamo necu moci da ne izdrzim (8
ebiga jeste stara tema.. i mene nerviraju te teme.. ali nisam ranije odgovorila pa reko sad (8
POZ
napomena2 -> ovo je napisano pre bf ali nije postovano (8 elem.. na ostatak odgovaram kasnije, ako ima na sta (8
 
mortishaaa:
ne (8 nikada (8 nikada nisam ni probala, niti cu ikada (8 cisto iz principa (8
e prosto mi dodje da te poslusam ;) i ucinim isto 8) 8) 8)

mortishaaa:
da, inace ljudi, odlucila sam da vise uopste, necu da pijem
napomena: samo na BF, tamo necu moci da ne izdrzim (8
sto? :shock: oki 8)
a kakva je razlika na BF :shock: :P sem sto si okruzena... upsic...
 
bleach:
mortishaaa:
ne (8 nikada (8 nikada nisam ni probala, niti cu ikada (8 cisto iz principa (8
e prosto mi dodje da te poslusam ;) i ucinim isto 8) 8) 8)
pa poslusaj me (8 mozda i to nekad ispadne dobro (;

bleach:
mortishaaa:
da, inace ljudi, odlucila sam da vise uopste, necu da pijem
napomena: samo na BF, tamo necu moci da ne izdrzim (8
sto? :shock: oki 8)
a kakva je razlika na BF :shock: :P sem sto si okruzena... upsic...
aha.. upravo.. ne mozes da odlis (8
 
Posteno moja cela ali cela familija pusi i celo drustvo p ono i ja..Navikla sam se na Davidoff Light i ne menjam a i cula sam da ne treba da se menjaju cigare stalno.
 
pusac:
emy_331:
Ma svako proba kad-tad,ja neverujem da postoji osoba koja nikad nije povukla dim,cisto iz radoznalosti,ali ono iako pusim cigare,iako ne mogu bez njih to nije dobro.....
P.S
Vise ne pusim Monte Karlo,vec Marlboro Light.....zakon!!!!

Pusis cigare? 8) To je bas sexsi? 8) Koji broj? I cije? Tompus ili pantanelu?
Ili, si mozda mislila na cigarete?
Pravi razliku !?!?! :twisted: :evil:
Sto se tice bilo kojih lajt cigareta prvo saznajte kako se one prave!?!?!?!?! :twisted: :evil: :x :evil: :twisted: :roll: :evil: :evil:
Ha,ha,ha...ti si rodjen u pogonu Duvanske Industrije kad si tako pametan?
Veruj mi,probala sam skoro sve cigare koje se mogu naci kod nas......sem morave i vikenda.......ali mi posle svog tog eksperimentisanja, Marlboro Light najvise odgovara!
 
Cheaf:
He,he isuvise sam velika skrtica da bih dao pare za cigare,a nista iz njih ne dobijem,u stvari dobijem kasalj i rak,ne hvala to mi ne treba.Pre bih dao pare za npr. dnevni list Politika da bih pogledao vremensku prognozu i program na TV-u. :wink:
Uf...ako cemo tako,pre bih kupila cigare i otishla negde na kafu nego sedela ceo dan pred TV-om...to je nezdravo,i od toga moze da se rikne... :roll: Evo,npr ja pushim a kazu da svaka cigara skrati 5 min zivota...ako pretpostavimo da imam 28god(a nemam toliko :wink: ),da nisam pushach imala bih 33... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
 
JOBAHA:
Posteno moja cela ali cela familija pusi i celo drustvo p ono i ja..Navikla sam se na Davidoff Light i ne menjam a i cula sam da ne treba da se menjaju cigare stalno.
Identicna situacija kao i kod mene.
Cela porodica, skoro svi sa kojima se druzim, ali ni svo to gadno okruzenje me ne moze naterati da zapalim cigaru.
Jednostavno cigare mrzim, a imam i razloga :? :roll:
I jedno pitanje za pusace.
Posto ste svesni toga koliko su cigare stetne po zdravlje, verovatno znate da svaka cigara otkida oko 5min. zivota i na nekim testiranjima je nadjeno 1.200 sastojaka losih po organizam i ni jedan zdrav, kako mozete i dalje da zadovoljstvo nalazite u purnjanju?
Zar vam ne smeta kad vam neko kaze da smrdite na cigare i slicno?
Itd, itd.
 
emy_331:
Electra:
emy_331:
Ma svako proba kad-tad,ja neverujem da postoji osoba koja nikad nije povukla dim,cisto iz radoznalosti

Naravno da postoji. Ja nisam nikada probala. Niti cu.
Vau,ti si fenomen!!!!!!

Nije fenomen... I ja nisam nikad zapalila cigaretu... Niti cu... Isto tako znam jos neke ljude...
Jednostavno,postoje ljudi koji ne nalaze nista zanimljivo u tome...
 
Sasha85:
emy_331:
Electra:
emy_331:
Ma svako proba kad-tad,ja neverujem da postoji osoba koja nikad nije povukla dim,cisto iz radoznalosti

Naravno da postoji. Ja nisam nikada probala. Niti cu.
Vau,ti si fenomen!!!!!!

Nije fenomen... I ja nisam nikad zapalila cigaretu... Niti cu... Isto tako znam jos neke ljude...
Jednostavno,postoje ljudi koji ne nalaze nista zanimljivo u tome...
upravo tako (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
JoannaNS:
...ugrožavaju i nas ...
nepusacima koji udisu dim cigareta, je jos gore nego samim pusacima (; na njih to 'gore utice' (;
Ne utice toliko gore na zdravlje (mada utice i to poprilicno) koliko smeta sam dim.
Kad samo vidim pusace kako ga sa zadovoljstvom udisu prevrne mi se sve u stomaku.
@Chockolada
e pa u automobilima ima mnogo korisnih stvari, za razliku od cigara gde nema nista korisno.
A i ovi novi autici na bezolovni mnogomanje zagadjuju okolinu, jos samo da se bace u serijsku prodaju oni na tecni H i bice do yaya.
 
PUSHENJE :arrow:
16.gif
 
Кулиража:
mortishaaa:
JoannaNS:
...ugrožavaju i nas ...
nepusacima koji udisu dim cigareta, je jos gore nego samim pusacima (; na njih to 'gore utice' (;
Ne utice toliko gore na zdravlje (mada utice i to poprilicno) koliko smeta sam dim.
Kad samo vidim pusace kako ga sa zadovoljstvom udisu prevrne mi se sve u stomaku.
utice (; jer se ostecuje .. bla.. mrzi me da objasnjavam (; uostalom ne smeta svakome dim ((;

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
Кулиража:
mortishaaa:
JoannaNS:
...ugrožavaju i nas ...
nepusacima koji udisu dim cigareta, je jos gore nego samim pusacima (; na njih to 'gore utice' (;
Ne utice toliko gore na zdravlje (mada utice i to poprilicno) koliko smeta sam dim.
Kad samo vidim pusace kako ga sa zadovoljstvom udisu prevrne mi se sve u stomaku.
utice (; jer se ostecuje .. bla.. mrzi me da objasnjavam (; uostalom ne smeta svakome dim ((;
Citaj ponovo
Utice mnogo, ali vise steti samim pusacima - to sam hteo kasti
 
Кулиража:
mortishaaa:
Кулиража:
mortishaaa:
JoannaNS:
...ugrožavaju i nas ...
nepusacima koji udisu dim cigareta, je jos gore nego samim pusacima (; na njih to 'gore utice' (;
Ne utice toliko gore na zdravlje (mada utice i to poprilicno) koliko smeta sam dim.
Kad samo vidim pusace kako ga sa zadovoljstvom udisu prevrne mi se sve u stomaku.
utice (; jer se ostecuje .. bla.. mrzi me da objasnjavam (; uostalom ne smeta svakome dim ((;
Citaj ponovo
Utice mnogo, ali vise steti samim pusacima - to sam hteo kasti
ja sam plavusa OoPs
nego.. pazi pusacima se ostecuje nervni sistem u celovitosti ... a nepusacima ili retkim pusacima (da po nekad puse) se ostecuju periferni delovi NS, a to je gore ... (;

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO!FEEL FREE TO SAY NO! :wink: valjda ste ukacili? :D
 

Back
Top