Plejboj model, 22, kritikuje Leonarda Di Kaprija (49) kao "previše čudnog i starog" nakon što ga je poljubila u klubu i tvrdi da glumac ima...

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
Plejboj model, 22, kritikuje Leonarda Di Kaprija (49) kao "previše čudnog i starog" nakon što ga je poljubila u klubu i tvrdi da glumac ima bizarne preferencije u spavaćoj sobi

Plejboj model bacio je senku na Leonarda Di Kaprija nakon što je podelila poljubac sa njim u noćnom izlasku u Los Anđelesu.

Hike Konings, 22, tvrdi da se mazila sa holivudskom zvezdom (49) u noćnom klubu samo po pozivu, ali ga je ocenila da je „previše čudan i prestar“.

1709278351408.png
 
Pojavljujući se na naslovnoj strani holandskog izdanja Plejboja, prisetila se noći kada je upoznala glumca nagrađenog Oskarom.

Hieke je rekla: „Bilo je to u tajnom klubu u LA-u, u koji se ulazi samo po pozivu. Videla sam ga kako sedi tamo u crnom hudiju i crnoj kapi i uspostavili smo kontakt očima.'

Objasnila je kako ju je Leov menadžer doveo do zvezdanog stola, rekavši: 'Leo želi da razgovara sa tobom.'

Hike je iskoristila priliku za Leovu čuvenu reputaciju da se zabavlja samo sa manekenkama mlađim od 25 godina, za šta je zvezda Titanika priznala da je „kriva“.

Par se tada vaćario, ali Hike je poljubac opisala kao prosečan, rekavši: „Bilo je u redu, ali definitivno nije najbolji koji sam imala.“

1709278545748.png
 
Zatim je pozvana da ode kući sa zvezdom, ali ga je odbila.

Hike je rekla: „Reagovao je veoma šokirano. Naravno da nije navikao na to. Kada sam rekla da ga ne poznajem dovoljno dobro, odgovorio je slatko: Poštujem to.'

Ali je dodala: 'Nakon toga se okrenuo drugoj devojci i odveo je kući.'

1709278664922.png
 
Hike je rekla da iako nije spavala sa Leom, imala je nekoliko prijateljica koji su proveli noć sa njim i tvrdili su da on ima neke upitne preferencije u spavaćoj sobi.

Rekla je: „Jedna prijateljica je rekla da je držao slušalice tokom seksa jer nije želeo da je čuje. A druga je rekla da joj je čak stavio jastuk na glavu.'

Plavokosa lepotica je tada rekla: 'Ne, Leo je previše čudan i prestar.'

1709278784306.png
 
Najbolja fora "ja nisam htela jer je ovakav i onakav, a onda se on okrenuo i drugu odveo kući" hahahahhaha.

Leo se čak ni ne trudi da pokaže da mu je stalo, on samo hoće mlado i lepo da povede kući :D
jesi vido da im još i jastuk stavlja na glavu :)
 
Eto, imaju i oni svoje *plave mostove* samo sto se to u Holivudu zove nocni klub *u koji se ulazi samo po pozivu*...
Potpuno obezljudjeno i odvratno gde ljudi jedni druge narucuju i trose kao pecene pilice ili sladoled...

Ali bitno je da se para vrti i posto to traje par vekova i sa stotinama miliona ucesnika onda ste za celi svet uzor *uspesnosti* i svi glupani kazu - *Al sto americka vrata dihtuju, iebote* i svi gledaju vase *serije o Dzordzu*
 
meni je zapalo za oko ono "po pozivu"
ko je zvao?

Obično to uradi neko iz obezbeđenja, pa neće valjda on da se cima. :D

Zamisli ti to iscima te obezbeđenje nekog tipa, čak i njega lično mrzi da ustane i ti odeš, pa još odeš kod njega da te zvekne na veče hahahahha
 

Back
Top