Plašite li se svoje istorije na internetu?

Plašite li se svoje istorije na internetu?

  • Mnogo

    glasova: 0 0,0%
  • Onako

    glasova: 0 0,0%
  • Ne

    glasova: 16 94,1%
  • Nisam siguran

    glasova: 1 5,9%

  • Ukupno glasova
    17
Hronološki sam se menjala, kao i svi učesnici tj. Forumaši, ne mislim da ičega napisanog treba da se stidimo.
Ako se i postidimo, to je uteha-Bog popušta, svesni smo grešaka, i idemo dalje.
Svakako nastojimo da radimo zajedno za neko veće dobro. Menjamo se na bolje.
Meni se desilo osvanuće-postoji prirodan lek i način protiv moje boljke. Ha- ima skuplja, a ima i jeftinija opcija.
Koliko košta-da košta, hvala Bogu, ja ću to isprobati- uz molitvu Isusu Hristu-daj da probam, obe-koliko traže, ja plaćam! Daj da se zla rešim!
Daj Bože!
 
Hronološki sam se menjala, kao i svi učesnici tj. Forumaši, ne mislim da ičega napisanog treba da se stidimo.
Ako se i postidimo, to je uteha-Bog popušta, svesni smo grešaka, i idemo dalje.
Svakako nastojimo da radimo zajedno za neko veće dobro. Menjamo se na bolje.
Meni se desilo osvanuće-postoji prirodan lek i način protiv moje boljke. Ha- ima skuplja, a ima i jeftinija opcija.
Koliko košta-da košta, hvala Bogu, ja ću to isprobati- uz molitvu Isusu Hristu-daj da probam, obe-koliko traže, ja plaćam! Daj da se zla rešim!
Daj Bože!
Sta kazu doktori?
 
Ja sam momak bio a nemam trenutno kome da se pravdam tako da me baš briga. Kome sam trebao da se pravdam nije više u mom životu. Od oca i majke se ne sramujem više. Od kada mi je majka rekla da nađem da budem derpe nekome da bih uspeo sram od majke je nestao zauvek. -,,Pa šta treba da nađem nekog da me nategne" -,,Pa nađi!" Nema više srama od majke što mi je sve na svetu. A od oca nemam šta da se sramujem, video sam da nije bolji uopšte nego što sam ja bio. Bivša devojka otišla svojim putem opravdanja su sada nepotrebna. Rodbina me ne zanima. Mogu mirno da spavam što već i radim. :)
 
Ja sam momak bio a nemam trenutno kome da se pravdam tako da me baš briga. Kome sam trebao da se pravdam nije više u mom životu. Od oca i majke se ne sramujem. Od kada mi je majka rekla da nađem da budem derpe nekome da bih uspeo sram od roditelja je nestao zauvek. -,,Pa šta treba da nađem nekog da me nategne" -,,Pa nađi!" Nema više srama od majke što mi je sve na svetu. A od oca nemam šta da se sramujem, video sam da nije bolji uopšte što sam ja bio. Bivša devojka otišla svojim putem opravdanja su sada nepotrebna. Rodbina me ne zanima. Mogu mirno da spavam što već i radim.
Ahahahaha, keva!
 
Nije baš da sam lud za tim, da ljudi imaju uvid u sve što sam guglao ili radio, ali da mi netko recimo kaže da je za neko veće dobro, npr. svi neheteroseksualci, nebijelci i nekršćani iz Europe na 1000 godina RAUS, pristao bi za viši cilj.
Jedino što bi uvjetovao da mi sude bijeli Europljani, a ne Muslimani ili Židovi.
Nije baš da sam toliko grešan, sve ovo što sam u 43 godine na kriminalu i prekršajima skucao (online i u stvarnom životu), dalo bi se maksimalno pretočiti u godinu dana zatvora, pod uvjetom da iduće dvije ništa ozbiljno ne zgriješim, a i sve da zgriješim, robijao bi tih godinu s osmjehom na licu, zbog toga što mi je pružena prilika biti Mesijom koji će spasiti bijelu civilizaciju, odnosno, barem joj produljiti vijek za milenij.
 
Plašite li se svoje istorije na internetu? Pođimo od pretpostavke da se ništa ne briše (Fejsbuk, Gugl, Viber, Vatcap i drugi programi) i da sve lepo stoji šta ste gledali ili čitali ili razmenjivali poruke sa drugima? I sutra neko pripreti da će sve otkriti vašim najbližim ljudima ili čak javnost. Kako bi se osećali?
Nisam anoniman na internetu, pa tako ne ostavjam bljuvotine
 
Uglavnom sam anonimna na internetu ali se i dalje ne plasim jer nikad nisam ni prema kome pozvala na nasilje, ni kao anonimna, ni pod imenom i prezimenom, i to je najbitnije.

Sve ostalo su stavovi koji mogu i ne moraju nekom da se svidjaju.

I ne znam, cemu ovakve ucestale paranoicne teme, zasto siriti osecanje straha kad si na internetu, i uopste? Bolesno...
 
Posesivnost nije dobra stvar.
Pa čemu onda veze i brakovi kada je onda dozvoljeno da svi maštaju da budu sa drugima pa čak i da budu sa drugim osobama? Jedna stvar je ako je neko mezadovoljan u vezi ili braku a sasvim druga stvar ako se to radi iz čiste znatiželje.

,,Volim te ljubavi ti si mi sve na svetu ali bih volela da budem sa još nekoliko njih." Ima li to smisla?
 
Pa čemu onda veze i brakovi kada je onda dozvoljeno da svi maštaju da budu sa drugima pa čak i da budu sa drugim osobama? Jedna stvar je ako je neko mezadovoljan u vezi ili braku a sasvim druga stvar ako se to radi iz čiste znatiželje.

,,Volim te ljubavi ti si mi sve na svetu ali bih volela da budem sa još nekoliko njih." Ima li to smisla?
...zato što si se srodio s nekim rođo, poznaješ mu dušu...:) misliti nije isto što i činiti. Ima li to smisla tebi inače ? :D:roll:
 

Back
Top