PLANETE PO KUCAMA...

MORNARU-mogu li tako da TE oslovim-nemoj se ljutiti,ja VAGE obozavam i trenutno ludim zbog jedne iste....Venerini aspekti su: merkur sextil venera,venera sextil mars,venera konjukcija jupiter,
venera opozicija saturn,mesec kvadrat venera...Ne znam koliko je potrebno jos podataka,reci mi...
 
Ma ne ljutim se sta ti je...
Jesu to tvoji osnosi ili odnosi njegove Venere...?
Ako je njegovo...nije lako...
ja sam ti laik...ali imam jednog pored sebe sa opozicijom Venere i saturna...
Mnogo hladi Veeneru taj saturn...odnosno tesko ,jako tesko pokazuju emocije...i nikada ne znas na cemu si...znas kad kazu za nekog da je tezak....e to je to....dakle mala svadja ...on cuti danima...nista ne preduzima....ako ti tu nisi pokretac mani ga mito...
Mesec kvadrat Venera to ja imam.....ni to mu nije dobro...jer nikada ustvari nisi zadovoljan ...ono knjiski emocije i eros u raskoraku....
Ovi ostali sekstili su lepi ,,prijatni ali mislim ne toliko bitni koliko obva opozicija i Kvadrat...e sad opet zavisi gde su mu planete...da li u svojim sedistima ili "izgonima".....nadam se da sam ovo dobro rekla......jer znam ja i da lupim...
 
I da zatvorimo krug!!!
PLUTON u poljma:

1.robusno telo,cudesna karijera i sposobnosti,snazan dupli zivot...afl.teska bolest,pad,smrt,vuce i druge...

2.cudni i dvostruki izvori prihoda na senzacionalan nacin...afl.pljacka bez skrupula,prko noci bogatstvo od kriminala...

3.sa blefom ili inkognito radi velike stvari,fascinira silnom elokvencijom,svastranim znanjem,okretnim intelektom,ali ne moe uci u misaoni svet sagovornika...afl.cinizam,sarkazam,govornik obmana,dvostruki moral...


4.crna magija,hohstapler,ceznjiva fantazija vlike slbode,instikt za cistu prirodu i njeno dublje upoznavanje.....afl.destruktivnost,fanatizam,stvaranje velikog dela i na kraju samoubistvo...

5.nesrecne i fatalne erotske pustolovine,anomalija anomalnih potreba seksa,...afl.divlji,neizbirljiv seks,smrt zbog ljubavi,opasnost deci...

6.instikt za lecenje,moguc magnetski nadrilecnik,metafizicki problemi,moguc stvaralacki rad,titan i fanatik u poslu i u ishrani,jasnovidac,svestran...

7.brutalni odnosi u javnosti i sa zenom kuci,uzrocnik njene smrti,izazov zaboravljenih sukoba,sve zavisno od drugih...

8.duboka podsvest,oseca kolektivnost ali brutalno ide ka tome,psihicki poremecaj,a narocito ga zaslepi pre smrti,uzrocnik mnogih masovnih i pojedinacnih smrti( npr.Hitler)...

9.dublja saznanja proslosti,iracionalan sistem za buducnost,ideoloski preokreti,fanatizam...

10.ne mari za svoj poziv i svoje dostojanstvo,ne shvata odnos ja i svet,cuva svoju slabost,astrolog...afl.predrasude,mase,tragedija u zvanju,totalni pad...

11.prijatelje pretvara u neprijatelje,opasan clan organizacije,naprasne dogodovstine sa prijateljskim vezama...

12.kompleks krivice,unutrasnji intimni neprijatelji,masta koja izaziva fatalne greske...


SVE OVO ALI POD USLOVOM DA JE ASPEKT JAK I POTPUN,A NATUS TOME DISPONIRAN!!!
 
Neptun je u sedmoj kuci, (odsustvo realnosti)

Kako ste osetljivi na tuđe uticaje, veoma Vam je važan izbor partnera. Ni Vi ni Vas partner ne sagledavate jedno drugo u pravoj svetlosti. S obzirom na ovakav polozaj Neptuna, trebalo bi da skinete ružičaste naočari i da prestanete da idealizujete ljude u Vasem zivotu, kao i da naučite da se suočavate sa stvarnošću. Takođe morate naučiti da dajete ne očekujući mnogo zauzvrat. Trebalo bi da se čuvate umešanosti u pravna pitanja i da pomno pročitate svaki dokument pre nego što ga potpišete. Ovakav položaj Neptuna ponekad ukazuje na mogućnost braka ili partnerstva sa hendikepiranom osobom.

Kao da ste bili razocarani u svoj brak ili sentimentalnu vezu u svom proslom zivotu - ili u neku telepatsku vezu. Zbog toga Vas sada odlikuje jedan nerealni element u braku ili u ljubavnim vezama. Mozda smatrate da je Vasa sudbina da Vas neko u tome razocara?.
 
NEPTUN (II put 7 kuća)

Verovatno je da će osoba u ovakvoj poziciji biti u potpunosti nezadovoljna svojim brakom, i odbaciće ga ne bi li presekla sponu, koja kao da joj odseca udove. Biće upetljana u niz pretežno uzaludnih i besmislenih intriga, koje neće energično prekidati, i koje će obično krenuti na gore. Najsigurnije je da će iz jednog braka uskočiti u drugi, koji može da završi na isti način. Ona uopšte ne spada u osobe koje ce ozbiljno preuzeti odgovornost - nema dovoljno neophodne hrabrosti, svrhovitosti, strpljenja i dugog trpljenja, koji su neophodni da bi brak uspeo.
 
Ej, bre, ljudi, meni je Pluton u 4.kući ( Pluto Virgo 7°36'45 end of house 4 retrograde ) i čitam Seviljino objašnjenje za 4. i 5. kuću, i ajd što nema blage veze sa mnom, nego me i sramota od vas.
Mislim, ja i hohštapler, crna magija, divlji sex...velika dela i ubistvo! Pa, stvarno.ne znam šta da kažem.
Jedino mi malo ublaži muke objašnjenje na kraju, samo što nemam pojma šta zapravo znači.
"SVE OVO ALI POD USLOVOM DA JE ASPEKT JAK I POTPUN,A NATUS TOME DISPONIRAN!!!"
 
Radi se o tome da je Pluton planeta koja se uzaaaasno sporo krece i da se njen uticaj oseca samo na onim ljudima koji su plutonsog tipa...eto.....uostalom na samom pocetku price o planetama po kucama rekoh da je sve uopsteno i da neko moze ,a neko ne moze da se nadje u tome...i po stoti put,zavisi i od drugih aspekata u tvom natalu....
 
Pluton u osmoj

8.duboka podsvest,oseca kolektivnost ali brutalno ide ka tome,psihicki poremecaj,a narocito ga zaslepi pre smrti,uzrocnik mnogih masovnih i pojedinacnih smrti( npr.Hitler)...

da li to znaci da ovo moze da bude neki ubica ili serijski ubica psihopata???

Ima Plutona u konj. sa Venerom i Merkurom u osmoj kuci, u Vagi + stelijum Pluton, Venera, Merkur,
Sunce i Saturn u 8. kuci + Sunce konj. Venera, Merkur konj. Venera, Merkur konj. Sunce, + Pluton, Venera, Merkur i Sunce u Vagi + Saturn u Devici
Saturn nije u konj. ni sa jednom od ovih planeta ali je deo stelijuma u istoj kuci 8.
Asc je Jarac, i vrh 12. kuce je u Jarcu, Saturn vladar Asc. i 12. kuce je u 8. kuci u Devici.
 
Evo slike

bojanboki.gif
 

Back
Top