Plaćaju homeopate da im decu ''očiste'' od vakcine!?

Iako živimo u 21. veku, a vakcine koje danas deca primaju su spasile svet, pojedinci u Srbiji i dalje veruju da su one opasne i pre bi poverovali nekakvim sumnjivim homeopatskim lekovima nego - zvaničnoj medicini!

O tome i primer žene iz Srbije koja je zamolila ljude na društvenim mrežama da joj daju savet kako da dete "očisti" od vakcina.

- Poštovani članovi grupe, molim vas za savet. Od čega da krenemo u čišćenju od nekoliko vakcina kod sina koji ima godinu dana i osam meseci? Ponašanje koje ispoljava liči na hiperaktivno i preterano intenzivno emocionalno reaguje (ispadi liče na tantrume). Koji protokol treba da kupimo i da li ga možemo nabaviti u Srbiji i gde možemo nabaviti sredstvo za čišćenje organizma? Ostale vakcine neće primiti, nisam uspela da se izborim na vreme da ih ne primi. Hvala - napisala je žena na grupi zloslutnog naziva "Nevakcinisana deca su zdravija od vakcinisane".
Da sve bude još bizarnije, mnogi članovi grupe slali su joj linkove ka različitim homeopatskim preparatima, koji se, naravno, plaćaju i kvazi stručnjacima koji pišu protokole za čišćenje organizma. Majka deteta koje "intenzivno emocionalno reaguje" zahvalila se:
- Kontaktirala sam i homeopatu, pa ćemo na sve načine da ga čistimo. Hvala - napisala je.

Da neko ovoliko daleko ode nisam verovala dok nisam ovo pročitala. Očekujem vidovitu Zorku da ponovo počne da radi i leči ove ''prosvećene''. Igrati se dečjim životima na ovaj način je po mom mišljenju za neku težu kaznu.
Ovo je super stvar, podržavam pokret homeopaskog čišćenja nakon davanja vakcine, dok god su ti preparati homeopatski a procedure ne ugrožavaju zdravlje deteta. Dete svakako primi vakcinu a onda mu oni baju i daju destilovanu vodicu, porez na budale.

Treba to promovisati u narodu, evo mojih predloga:

- jedan odličan način "čišćenja" od vakcina je svakodnevno davati detetu mix, jedan sveže isceđen limun i jedna pomorandža tokom 2 nedelje nakon svake vakcine

- bademi, orasi i lešnici efikasno vezuju metilje iz vakcine i izbacuju ih iz organizma kroz izmet, dok ih čips i pašteta hrane i treba ih isključiti iz ishrane

- deca treba da se u potpunosti sklone od bilo kakvog ekrana barem 48 sati nakon primanja vakcine jer LED svetlost pojačava efekat vakcine i da budu što više na prirodnoj svetlosti koja neutrališe vakcinu

Dajte još predloga.
 
Ovo je super stvar, podržavam pokret homeopaskog čišćenja nakon davanja vakcine, dok god su ti preparati homeopatski a procedure ne ugrožavaju zdravlje deteta. Dete svakako primi vakcinu a onda mu oni baju i daju destilovanu vodicu, porez na budale.

Treba to promovisati u narodu, evo mojih predloga:

- jedan odličan način "čišćenja" od vakcina je svakodnevno davati detetu mix, jedan sveže isceđen limun i jedna pomorandža tokom 2 nedelje nakon svake vakcine

- bademi, orasi i lešnici efikasno vezuju metilje iz vakcine i izbacuju ih iz organizma kroz izmet, dok ih čips i pašteta hrane i treba ih isključiti iz ishrane

- deca treba da se u potpunosti sklone od bilo kakvog ekrana barem 48 sati nakon primanja vakcine jer LED svetlost pojačava efekat vakcine i da budu što više na prirodnoj svetlosti koja neutrališe vakcinu

Dajte još predloga.
Ja bih zamolila da date predloge jedino ako ste doktor, virusolog, biohemičar i slično. Svi ostali preldozi su mi u suprotnom na nivou saveta baba Mileve, ne kažem da su svi loši ali svaki organizam je priča za sebe, ono što može nekome pomoći, kod nekog drugog može izazvati nesagledive posledice. Prestanite da budete gugl pacijenti, neozbiljno je igrati se zdravljem svoje dece.
 
Poslednja izmena:
Ja bih zamolila da date predlge jedino ako ste doktor, virosolog, biohemičar i slično. Svi ostal preldozi su mi u suprotnom na nivou saveta baba Mileve, ne kažem da su svi loši ali svaki organizam je priča za sebe, ono što može nekome pomoći, kod nekog drugog može izazvati nesagledive posledice. Prestanite da budete gugl pacijenti, neozbiljno je igrati se zdravljem svoje dece.
Ja bi vas zamolio da u celosti pročitate post na koji odgovarate ;)
 

Back
Top