Питање за "Лукашенкисте" и "Анти-Лукашенкисте"

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Ви који сте здушно против њега, шта му замјерате ?
Ви који га подржавате, због чега сте на његовој страни ?

И с обзиром да је у односима Минск-Москва било у последње вријеме и успона и падова, шта каже званична Москва на изборна догађања ?

Хвала унапријед свима који буду учествовали на теми.
 
Spasio je glavninu beloruske privrede, radna mesta, armiju, kvislinzima nije dao da dođu na vlast, da neprijatelji i strani agenti kontrolišu medije, kao u srbiji, isto kao i što su u Srbiji kvislinzi na vlasti. U Belorusiji nema pederskih marševa, velikog brata, farmi, na televiziji ne gostuju predstavnici oranizacija, koji, koje su osnovali NATO i EU, a koji cinično brane i opravdavaju zločine NATO i SAD. Njegovo ime ostaće upisano zlatnim slovima u mračnu istoriju devedetih i dvehiljaditih, koje karakteriše hegemonija svetske imperije zla -SAD
 
Spasio je glavninu beloruske privrede, radna mesta, armiju, kvislinzima nije dao da dođu na vlast, da neprijatelji i strani agenti kontrolišu medije, kao u srbiji, isto kao i što su u Srbiji kvislinzi na vlasti. U Belorusiji nema pederskih marševa, velikog brata, farmi, na televiziji ne gostuju predstavnici oranizacija, koji, koje su osnovali NATO i EU, a koji cinično brane i opravdavaju zločine NATO i SAD. Njegovo ime ostaće upisano zlatnim slovima u mračnu istoriju devedetih i dvehiljaditih, koje karakteriše hegemonija svetske imperije zla -SAD
Ово је конкретан одговор. Захваљујем. :)
 
Spasio je glavninu beloruske privrede, radna mesta, armiju, kvislinzima nije dao da dođu na vlast, da neprijatelji i strani agenti kontrolišu medije, kao u srbiji, isto kao i što su u Srbiji kvislinzi na vlasti. U Belorusiji nema pederskih marševa, velikog brata, farmi, na televiziji ne gostuju predstavnici oranizacija, koji, koje su osnovali NATO i EU, a koji cinično brane i opravdavaju zločine NATO i SAD. Njegovo ime ostaće upisano zlatnim slovima u mračnu istoriju devedetih i dvehiljaditih, koje karakteriše hegemonija svetske imperije zla -SAD

Na ovo se nema sta dodati.
 
Moje antipatije prema Lukašenku su na ličnom nivou. Naime, ja ne volim da mene neko kontroliše i obuzdava (naravno ne računaju se stvari koje direktno ili indirektno štete drugim ljudima). Sroga ne volim ni one koji to rade drugima.

Pošto je Lukašenko jedan od onih državnika koji voli da se petlja u život stanovništva i da im govori šta treba, a šta ne treba da rade, ne mogu da ga cenim bez obzira na njegove uspehe (zapravo nedostatke neuspeha) u beloruskoj privredi. Održao je policijsku državu, a ja sam uvek protiv toga
 
Moje antipatije prema Lukašenku su na ličnom nivou. Naime, ja ne volim da mene neko kontroliše i obuzdava (naravno ne računaju se stvari koje direktno ili indirektno štete drugim ljudima). Sroga ne volim ni one koji to rade drugima.

Pošto je Lukašenko jedan od onih državnika koji voli da se petlja u život stanovništva i da im govori šta treba, a šta ne treba da rade, ne mogu da ga cenim bez obzira na njegove uspehe (zapravo nedostatke neuspeha) u beloruskoj privredi. Održao je policijsku državu, a ja sam uvek protiv toga


Ako je u pitanju samo ono boldovano onda prvo obuzdaj tadića i nauči ga pristojnosi pa tek onda njuškaj kod drugoga.


A ovo dole je baš pravi odgovor i čestitam tvorcu teksta na sadržaju za šta ide i nagrada.

Spasio je glavninu beloruske privrede, radna mesta, armiju, kvislinzima nije dao da dođu na vlast, da neprijatelji i strani agenti kontrolišu medije, kao u srbiji, isto kao i što su u Srbiji kvislinzi na vlasti. U Belorusiji nema pederskih marševa, velikog brata, farmi, na televiziji ne gostuju predstavnici oranizacija, koji, koje su osnovali NATO i EU, a koji cinično brane i opravdavaju zločine NATO i SAD. Njegovo ime ostaće upisano zlatnim slovima u mračnu istoriju devedetih i dvehiljaditih, koje karakteriše hegemonija svetske imperije zla -SAD
 
Svako ko je "Lukasenkista" ili ovo drugo "antiLukasenkista " u zemlji rbiji je notorna budala posto 99% stanovnistva Srbije nije nikad ni bilo u doticnoj zemlji ,niti ima bilo kakve veze sa njom , a jos je i 1000 i kusur kilometara udaljena od nas , pa je onda kompletna budalastina da se neko opredeljuje za i protiv vlasti u zemlji o kojojrealno ne zna ama bas nista osim sto vidi dosta retko na TV-u ili netu-u ponesto .
 
Svako ko je "Lukasenkista" ili ovo drugo "antiLukasenkista " u zemlji rbiji je notorna budala posto 99% stanovnistva Srbije nije nikad ni bilo u doticnoj zemlji ,niti ima bilo kakve veze sa njom , a jos je i 1000 i kusur kilometara udaljena od nas , pa je onda kompletna budalastina da se neko opredeljuje za i protiv vlasti u zemlji o kojojrealno ne zna ama bas nista osim sto vidi dosta retko na TV-u ili netu-u ponesto .

Pa..., ali... z:cry:

Mi gledamo Raša Tudej. Oni su objektivni z:mrgreen:
 
Pa nije moj predsednik, već tvoj. Obuzdavaj ga ti.

I Srbija je policijska država u to nema sumnje. Ali i dosta vas bi da ona takvom ostane. Istina ili ne?


I ti si čak stranac !!!

I propagiraš tamo neke ideje ...... pa koliko vas je ..... a ako si iz ustašije onda garantujem da se cela ustaški UDBA preselila na krstaričin forum.
 
Pa..., ali... z:cry:

Mi gledamo Raša Tudej. Oni su objektivni z:mrgreen:

Pa dobro opste je poznato da su ruski mediji majka objektivnosti i istinoljubivosti jos od Kosmomolske Pravde do RT , mada ne znam kako sada stoje stvari od kada se Lukasenko javno popisao na Velikog Medvedeva pre par meseci . :think:
Nego sta kazu za Mugabea jel vise ima Mugabista ili antiMugabista ?
 
I ti si čak stranac !!!

I propagiraš tamo neke ideje ...... pa koliko vas je ..... a ako si iz ustašije onda garantujem da se cela ustaški UDBA preselila na krstaričin forum.

Pa piše mi odakle sam.

Pošto sam Srbin koji nije rođen, niti je odrastao, niti živi u Srbiji, meni je ona ideal, a ne država. Stoga Tadića ne osećam za svog predsednika ni u kom obliku.

Kada bih bio u Srbiji, ja bih se borio protiv onih stvari u sistemu koje mi se ne dopadaju, a ne bi glumio seka-persu kuckajući po internetu i glumeći tamo neku žrtvu.
 
Pa piše mi odakle sam.

Pošto sam Srbin koji nije rođen, niti je odrastao, niti živi u Srbiji, meni je ona ideal, a ne država. Stoga Tadića ne osećam za svog predsednika ni u kom obliku.

Kada bih bio u Srbiji, ja bih se borio protiv onih stvari u sistemu koje mi se ne dopadaju, a ne bi glumio seka-persu kuckajući po internetu i glumeći tamo neku žrtvu.


Ti si Srbin isto koliko sam ja Englez ......

Znači ja ću da se pravim Englez a ti se pravi Srbin ..... pa mu to dođe isto tako negde..... a ako treba ima da te gađam sa prolupalom propagandom u svakom slovu koje istipkam....
 
Ti si Srbin isto koliko sam ja Englez ......

Znači ja ću da se pravim Englez a ti se pravi Srbin ..... pa mu to dođe isto tako negde..... a ako treba ima da te gađam sa prolupalom propagandom u svakom slovu koje istipkam....

A koja je viša sila tebe učinila većim Srbinom od mene? Ha, Englez?

Ili se veličina jednog Srbina meri sa time koliko puta može istipkati na forumu da je Srbin. Ili sa količinom anti-zapadnjaštva? Ili podrškom Lukašenku i Rusiji?

Hajde reci mi što li si to ti Srbin, a ja nisam?
 
Ви који сте здушно против њега, шта му замјерате ?
Ви који га подржавате, због чега сте на његовој страни ?

И с обзиром да је у односима Минск-Москва било у последње вријеме и успона и падова, шта каже званична Москва на изборна догађања ?

Хвала унапријед свима који буду учествовали на теми.

hm, ne moze se biti za ili protiv Lukasenka hiljadama kilometara od Belorusije, nema bas mnogo smisla
ono sto mene nervira je kad neko iz nase Stradije govori kako tamo narod zivi u bedi i kako je to policijska drzava i zeli njihov 5. oktobar
kod nas se zivi u bedi, Stradija je policijska, korumpirana drzava i kad 2013. i 2014. isteknu poceci drzavi i vecini firmi na kredite koje su podigli, beda i policija ce biti jos izrazenije
osim u poreskom sistemu (tu su skoro najgori u svetu) u svemu drugom su bolji od nas, pri cemu nisu rasprodali privredu, nisu agresori
nogo je to zajebano kad ti u tudjem oku vidis trn, a u svom ne vidis balvan
 

ono sto mene nervira je kad neko iz nase Stradije govori kako tamo narod zivi u bedi i kako je to policijska drzava i zeli njihov 5. oktobar
kod nas se zivi u bedi, Stradija je policijska
Pa kod nas je mnogo bolje nego u toj rupčazi.

To je poenta→ da je promena Miloševića donela boljitak, i neki opozicionari u Bjelarus hoće isto za sebe.


kad 2013. i 2014. isteknu poceci drzavi i vecini firmi na kredite koje su podigli, beda i policija ce biti jos izrazenije
Jel da. Znači "samo" 14 godina dobrog života.

Ne mogu da verujem da smo svrgli Miru Marković, a zauzvrat dobili samo nekoliko decenija boljeg života...

Kako loš dil !
 
Spasio je glavninu beloruske privrede, radna mesta, armiju, kvislinzima nije dao da dođu na vlast, da neprijatelji i strani agenti kontrolišu medije, kao u srbiji, isto kao i što su u Srbiji kvislinzi na vlasti. U Belorusiji nema pederskih marševa, velikog brata, farmi, na televiziji ne gostuju predstavnici oranizacija, koji, koje su osnovali NATO i EU, a koji cinično brane i opravdavaju zločine NATO i SAD. Njegovo ime ostaće upisano zlatnim slovima u mračnu istoriju devedetih i dvehiljaditih, koje karakteriše hegemonija svetske imperije zla -SAD

Ne bi imalo sta dodati bravo za post.
 

Back
Top