Pitanje u vezi zenskog izgleda

Колико имају година, можда је фаза? Мој је у 1. средње избрисао скоро све мреже и окренуо се књигама. Сада туче по 80 годишње, што уз школу, девојку, тренинге и дружење у овом лудом времену није мало. Али ми смета када се таква деца хвале, право да ти кажем. Јер би то требало да се подразумева.
prvi i četvrti razred osnovne
ovaj stariji voli programiranje, pa je našao skreč program i pravi neke programčiće, ali jako voli da čačka kompjuter, inetrnet... to me zabrinjava. Dobro, dobar je matematičar i sad je osvojio nagradu na gradskom iz matematike pa mislim da ga upišem na neku školu programiranja, jako želi. Ali eto. Mlađi samo igrice. Možda će im i dosaditi.
Ali pre spavanja vole da uzmu knjigu da čitaju dok ne zaspu... to je neka nada :(
 
prvi i četvrti razred osnovne
ovaj stariji voli programiranje, pa je našao skreč program i pravi neke programčiće, ali jako voli da čačka kompjuter, inetrnet... to me zabrinjava. Dobro, dobar je matematičar i sad je osvojio nagradu na gradskom iz matematike pa mislim da ga upišem na neku školu programiranja, jako želi. Ali eto. Mlađi samo igrice. Možda će im i dosaditi.
Ali pre spavanja vole da uzmu knjigu da čitaju dok ne zaspu... to je neka nada :(
Ма мали су. Полако... Све то дође на своје. И засите се. И сазреју. И открију себе. И главу могу дати да је више паметне, зреле, разумне деце. Само су она тиша. Истичу се ови напаљени, несигурни. Тако да ће све бити ОК ;):heart:
 
Врв зато нагињем нешто старијим генерацијама. Мислим да су моја и плус/минус 5 година најгори.
vecina zena naginje starijima
nije to nista novo, mislim, nisi ti poseban slucaj
devojke uvek traze zrelije muskarce
jer ne mogu da slusaju vrsnjacke nebuloze
a kasnije, negde do 40-45 nekako se stvar polako smiruje
pa kada predju 50 mnoge samo traze mladje
a to mi nikad nije bilo jasno zasto
sve dok mi jedna zena nije otvorila oci koji je razlog :rotf:
 
vecina zena naginje starijima
nije to nista novo, mislim, nisi ti poseban slucaj
devojke uvek traze zrelije muskarce
jer ne mogu da slusaju vrsnjacke nebuloze
a kasnije, negde do 40-45 nekako se stvar polako smiruje
pa kada predju 50 mnoge samo traze mladje
a to mi nikad nije bilo jasno zasto
sve dok mi jedna zena nije otvorila oci koji je razlog :rotf:
Мислим да ћу са 50 да печем крофне унучићима и требаће ми неки да тегли брашно и џемове :mrgreen:
 
1 u 1000... obicno deluju okolini kao da su svojeglavi idioti
kao u ranije vreme kada su klinci isli svi u dzinsu a oni dolazili napr u skolu
sa odelom i kravatom il ko sara kej obuceni sve u sljokicama :lol:

ali malko li popricas vidis da imaju duhovni potenciijal koji nije omedjen
net floksulama o svemu... ako mi matori zastranimo sta reci za mlad mozak
Ти знаш и за Сару Кеј :zaljubljena:
 
imam album
a skupljo i salvete

a kasnije krao njine slipove
i šišao ih dole dok su spavale
i time punio moje jastuce
kog sam zvao dasa

i danas najepse spavam na njemu
sve mi šuška...nikad ga nisam prao :zaljubljena:
Ја имам мурал на зиду на тераси код маме, осликала га у основној, ено још стоји, жао јој да прекречи :lol:
Овај :lol:
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    96,4 KB · Pregleda: 7
Ne kazem ja da se meni ne svidja ova cura na slici. Ali ovi siroki kukovi,debele noge i veliko dupe koje ce samo da se povecava vremenom. Do 25-e godine ce biti ono sto kazemo "debela". Porodice se,odebeliti i vise nikad nece biti zgodna. :dosadno:
Dok sa druge strane imate one zene koje su uvek mrsave i uvek se vrate na staro. A jos i jedu sasvim solidno,i opet na kraju budu mrsave. Takav organizam jbg.
 

Back
Top