Питање у вези модератора

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rešenje
Да ли се може увести опција да модератори који постују на пдф које не модеришу буду као и остали чланови, односно, да постоји опција игноре?
nije tehnicki izvodljivo.
sorry
Ne postoji selektivni ignore, to kao prvo.
Drugo, moderatora ne možeš staviti na ignore kao nekoga ko pripada toj grupi sa datim privilegijama.
Sumirano, kratko i jasno, ne može.
Знам да сада не може па питам да ли се може увести таква опција? На неким форумима то ради. Значи, модератор ван онога што модерише нема привилегија.
Технички је то изводљиво!
 
Знам да сада не може па питам да ли се може увести таква опција? На неким форумима то ради. Значи, модератор ван онога што модерише нема привилегија.
Технички је то изводљиво!
Dobro, ali je to dodatno cimanje. A sve to zarad?
Mislim, kapiram problem na koji aludiraš.
Ali ako te citira moderator mimo svojih nadležnosti, a to je za tebe uznemiravanje, kažeš supermodu.
Tako sam ja uradio i jedan mod me sada ne smara više.
 
Знам да сада не може па питам да ли се може увести таква опција? На неким форумима то ради. Значи, модератор ван онога што модерише нема привилегија.
Технички је то изводљиво!
Tražio sam nekoliko puta od administracije da se moderatori tretiraju kao i obični članovi (da se skine zelena traka moderatora) van matičnih foruma i dobio sam odgovor da to tehnički nije izvodljivo.

Praktično, moderator van svog matičnog foruma nema veće privilegije od "običnih" članova i bilo bi dobro da se to i vidi.
 
Tražio sam nekoliko puta od administracije da se moderatori tretiraju kao i obični članovi (da se skine zelena traka moderatora) van matičnih foruma i dobio sam odgovor da to tehnički nije izvodljivo.
A zašto bi to radili?
Ko god misli da je lako moderirati nekim dijelom foruma dok sluša vječite žalopojke i kmečanja razmaženih forumaša za Dž, bez bilo kakvog priznanja kao što je traka moderatora je zreo za ludnicu. Nego modovi fatajte se banana i ošinite uzbunjivačku bandu!
 
A zašto bi to radili?
Ko god misli da je lako moderirati nekim dijelom foruma dok sluša vječite žalopojke i kmečanja razmaženih forumaša za Dž, bez bilo kakvog priznanja kao što je traka moderatora je zreo za ludnicu. Nego modovi fatajte se banana i ošinite uzbunjivačku bandu!
Није поента у одузимању привилегија на делу који модерише него ван тог дела.
 
Ne postoji selektivni ignore, to kao prvo.
Drugo, moderatora ne možeš staviti na ignore kao nekoga ko pripada toj grupi sa datim privilegijama.
Sumirano, kratko i jasno, ne može.
Ne vredi , otvorice jos 10 tema sa istim pitanjem do kraja meseca.

supermod je moderator na svim forumima, za razliku od "običnog" moderatora koji ima te privilegije samo na odredjenom forumu (nekad nekoliko).
Sensei da bude supermod. :super:
 
Tražio sam nekoliko puta od administracije da se moderatori tretiraju kao i obični članovi (da se skine zelena traka moderatora) van matičnih foruma i dobio sam odgovor da to tehnički nije izvodljivo.

Praktično, moderator van svog matičnog foruma nema veće privilegije od "običnih" članova i bilo bi dobro da se to i vidi.
Pa ima jer ne moze da dobije bod iako serenda i vredja
 
Да ли се може увести опција да модератори који постују на пдф које не модеришу буду као и остали чланови, односно, да постоји опција игноре?
nije tehnicki izvodljivo.
sorry
 
Rešenje
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top