Pitanje oko sisanja

ivanPFK

Primećen član
Poruka
799
E ovako uzimam uskoro masinicu za sisanje. Do sada kada sam bio kod frizera uvek sam se sisao na "dvojku" ili "trojku", pa me zanima koja je duzina u milimetrima tim "frizurama", da bih znao na koliko da podesim, da li zna neko ?
 
Poslednja izmena:
Ma nije, msm po nekoj "logici" bi trebalo tako da bude, ali kad sam se zadnji put sisao rekao sam na "trojku" i posto mi frizer nece raditi neko vreme rekao mi je ako se sisam kod drugih da kazem gore 13mm a sa strane 9, tako da ne moguce da je dvojka 2mm a trojka 3.
 
E ovako uzimam uskoro masinicu za sisanje. Do sada kada sam bio kod frizera uvek sam se sisao na "dvojku" ili "trojku", pa me zanima koja je duzina u milimetrima tim "frizurama", da bih znao na koliko da podesim, da li zna neko ?

1 - 3mm
2 - 7mm
3 - 9mm
4 - 12mm
to kod mene pise na onim zamjenskim djelovima...

uglavnom sisasj se na tricu, to je najbolje, nije prekratko, a ako hoces na veci broj, onda moras sa strane praviti neki prelaz...
 
E ovako uzimam uskoro masinicu za sisanje. Do sada kada sam bio kod frizera uvek sam se sisao na "dvojku" ili "trojku", pa me zanima koja je duzina u milimetrima tim "frizurama", da bih znao na koliko da podesim, da li zna neko ?

Brate kada podesis na minimum to ti je 0.5,i svako sledece podesavanje ti ide za po pola milimetra,ja mislim da mozda da dodje bas do trojke,mrzi me sad da trazim masinicu negde mi se zagubila,e sad uz masinicu si verovatno dobio ona cudesa sa onim kukama,to ti je fazon cetvorka,petica,sestica...

Sad ja se tu previse ne razumem u te dvojke , cetvorke,osmice i tako dalje jer se uvek sisam na nulu,tacnije na 0.5 jer za nulu treba da se obrije glava.
 

Back
Top