• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 08:30 do 09:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Pitanja i odgovori

Kako je moguće da se francuski automobili već posle nekoliko godina potpuno raspadaju?!?? Kako ovo treće štop svetlo rikne pukne na vrhu krova? Gde je tu logika?!??

IMG_20240430_143550.jpg
 
Kako se isključuje senzor za pojas na sedištu ?
Danas me toliko pomerilo da sam htela da ubijem auto. Išla u nabavku i kad stojim ništa, kad krenem pišti pa sve jače i jače i treperi na displeju "stop, stop, stop" a ja nemam pojma šta mu je... gledam jel se zapalio, da li nisam zatvorila vrata, dal se pregrejao...tek posle petog kretanja i zaustavljanja sam shvatila da na sedištu imam oko 5 kg namirnica i da kreten traži pojas da se zaveže (ali nigde ne piše na displeju da je to problem).
 
Danas kod jednog Danca nesto pazarim i u ćošku vidim lepe felge pa ga pitah je li za prodaju a on kaze skoro nove ali se ihvalitla oksidacija pa hoće da ih baci na otpad ..Rekoh koliko ti daju a on kaze 45€ ponudih mu 60€ i dobih 8x18 felge :) koje su izgledale ovako ..
Pogledajte prilog 1539804
Haha

Budale.

Brat imao sudar u Nemackoj, tj cesanje, Astra J, proglasili totalnu stetu, a u stvari:
Manje ogrebotine na prednjem braniku, razbijen far, krilo solidno ulubljeno, lakse da se zameni nego da se pegla, vozaveva vrata imaju jedno vece udubljenje, ali nije tesko da se ispegla, zadnja vrata i polistranica izgrebani, bez ulubljenja. Ako bude mogao da se izvezecuzecu ga. Racunam da za 300-400e mogu da ga spakujem.
 
Haha

Budale.

Brat imao sudar u Nemackoj, tj cesanje, Astra J, proglasili totalnu stetu, a u stvari:
Manje ogrebotine na prednjem braniku, razbijen far, krilo solidno ulubljeno, lakse da se zameni nego da se pegla, vozaveva vrata imaju jedno vece udubljenje, ali nije tesko da se ispegla, zadnja vrata i polistranica izgrebani, bez ulubljenja. Ako bude mogao da se izvezecuzecu ga. Racunam da za 300-400e mogu da ga spakujem.
Brzo oni proglase totalku.. nzn koliko je tacno u Nemackoj ali ovde kod mene je 60% od vrednosti auta a na 130-150€/h plus delovi to ide jako brzo..Samo je odvezes u verifikovani servis i to je zavrseno .. Mislim da kod nemaca ima I neko jace osiguranje koje otpisuje i na manjim stetama ..
 

Back
Top