Pisem tu pismo XD

Evo jedna prica koja ce vam se sigurno dopasti, tj. ako vam je stalo do smijeha na pravom ste mjestu.

Ovo ispod je text djevojke koja je pisala pismo xxx osobi... pa da pocnemo.

Nadam se da ces moci procitat. Ja drugacije neznam da pisem i izvini na svrakopisu. Inace lijepo pisem samo sad neznam sta mi je xS. Hajd to je i ne bitno nego ti ovo citaj kad budes potpuno sam i NAVECER. Pisem ti ovo pismo sto sam ti obecala napisati. Evo cad cu da pocnem x)...spjeman?

Zamisli...

Dolazim ja kod tebe, a ti se tek okupao. Otkljucavas mi vrata, ovako imas samo peskir svezan oko sebe. Ja ti nicam mogla odoljeti. Zgrabim te za ruku i odemo kod tebe u sobu. Krenem te ljubit po vratu prema usnama i mazim te a ti mene polako skidas. Kad si sve skinuo povalis me na krevet i krenes da me diras od vrata pa sve nize i nize. Dodjes do stomaka i pogledas me a ja ti se samo sjatko nasmijem i ti me krenes ljubit dole a ja te sve diram za kosu i uvijam ce. Nakon toga legnes na mene a ja ti sapnem (xxxosoba) uzmi me tvoja cam. Ti udjes u mene i krenemo vodit ljubav sve brze i jace. Nakon toga me okrenes na sebe i ja te krenem ljubit dolje. Zatim me dignes na sebe i tako opet vodimo ljubav bez milosti. Odemo onda pod tus i krenemo se ljubit i dirat. Ti mene prislonis uza zid, dignes mi noge oko struka i tako opet vodimo ljubav. Hajd istusiramo se i odemo da spavamo a ja te jos zelim i ti opet udjes u mene i tako zaspemo, ti u meni.

Nadam se da sam ispunila svoje obecanje. Ja cam ce cad majo napajija i zejim te nenojmajno. Fajic mi mnogo i cada bi tako vojeja da ci camnom u mom kjevetu da cvacta jadimo. Ljubim te gdje oches. I zejim te nenojmajno. Tvoja cam i camo tvoja. Radi mi sta oches.
 

Back
Top