PIRSING

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
ja sam luda za tim... samo malo sam poodrasla da bih se pirsingovala... imala sam 7 mindjusa u levom uvetu i jednostavno sam ih skinula i nikad vise ih nisam nakacila... planirala sam da radim i pupak...
a trenutno me jos drzi tetoviranje, ali tek na zimu pod uslovom da mi ortaci smanje cenu tj. da me urade za dz :wink: :wink: :wink:

D

Druna

Gost
Meni licno , onako na oko, dopada mi se neki diskretni pirsing recimo na pupku, klitorisu, kapku, nozdrvi.Sve to zajedno na jednom telu vec mi nije ugodjaj za oci.(slican stav imam i o tattoo)Taj obicaj poznat jos kod primitivnih naroda ,kombinovan sa urban personality , deluje mi bas sexy.

Medjutim... nedavno sam citala neka istrazivanja koja su radile poznate face iz oblasti medicine i bas sam bila razocarana...nije to ona prica o higijeni ili buntu, vec tvrde da je veoma opasno, narocito na predelu glave,jezika...izaziva razne upale,infekcije pa sve do APSANSA! :(

Ja toliko, pa ko voli nek izvoli:-)

Mako

Primećen član
Poruka
715
MA da zaebemo sve i idemo na jamajku, juhu ! :D

p.s. to mi je oduvek bila zelja, kad napravim dovoljno para u Evropi, da pobegnem na neku plazu na Jamajci i muckam koktele u svom baru napravljenom od trske :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.