PIDZAME

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
kakve nosite? zanima me koliki broj forumasa uopste nosi iste, posto sam ubedjena da vecina muskog sveta spava u gacama:mrgreen:. a forumasice, kakve nosite, kakve volite, kakve su vam uzas?

ps. ova tema ima vrlo konkretan naslov, zar ne :mrgreen:
 
: )))))))))
Imam dve kineske sa buvljaka....extra kvalitet...hteo sam jednobojne ali u ovoj visokorazvijenoj zemlji sa zakopchavanjem gore je teshko natji.
Zadovoljan sam...ne volim bash te na share ali nije totalna strahota kako moze da bude...vishe kao one japanske belo-plave porcelanske sholje...u tom smeru (:
 
Ja volim satenske pidzame, ali one su mi za leto.:) zimi spavam u jednim mekanim, bas su slatke. A i ja sam ubedjena da vecina muskog sveta spava u gacama:) :)
 
omiljena pidzama je:
muska, ogromna, plava, od satena..
u njoj se divno spava...

inace ulavnom spavam u ...
e ne mogu bas toliko da se otvaram :)

je l' se kaze pidzama ili pizama?
 
Nosim samo najkvalitetnije svilene pižame (ne pidžame - turska reč, pižame - francuska), modernih boja i dezena.

Ију. Што сте ви црногорци фини...

Свилене пижаме...:roll: модерних боја и дезена...:roll:

Бруко једна. Обрука читаву фамилију. :mrgreen:
 
Uf ja obozavam pidzame,letnje,zimske...kako god...
Zimi volim da je naravno sto toplija,imam plisanu,belu pidzamu,s kapuljachom...niko mi ne veruje da je pidzama,kao trenerica:roll: A pidzama je!!!Ta mi je omiljena jer je jako topla i prijatna.Volim i na kopcanje,kao ravan donji deo,tj ravne nogavice,varijanta kao muske,strava su mi.Leti recimo nosim donji deo te muske kao,samo zenska je,nema u mom broju muske,osim zakrzljali neki muskarac:mrgreen: i gore potkosulju uzanu...Leti volim i bokserice i majicu na bretele,i bebi dol,i one kombinezonchice kao satenske s chipkom,gomilu toga sam pokupila od mame,to mi je bas onako cute.Imam gomilu providnih taaaankih majchica ... i jedan beli bebi dol,gore providan,taj koristim u posebnim prilikama:twisted:
 
Mama mi je pocetkom srednje skole kupila pizamu, muski model, dopala joj se, sive boje....gornji dio ima neke slicice golfera i jos nekih sportista............godinama sam je nosila, cak sam je donijela i u Bg, kada sam dosla da studiram...........sestra me danima molila da bacima gornji dio jewr se pocijepao, i bacila sam.............donji, ne dam!
Ja ne mogu nista drugo da oblacim, samo tu sivu pizamu................
Kupila sam prije par godina satensku, i klizala sam se po krevetu u njoj................bacila sam je i vratila se na svoju sivu!

Kada je bacim jednog dana, spavacu u muskim boksericama...........
do tada, ona, moje gacerone ili gola......................
 
kad je leto, spavam u gacicama.
zimi spavam u pamucnim pidzamicama, obicne, malo decje kao. e kad nije ni leto ni zima, tada spavam u velikoj majici koja mi samo predje preko guze. e u tome najvise volim da spavam
nego, jel spava neko u carapama? :lol:
 
kad je leto, spavam u gacicama.
zimi spavam u pamucnim pidzamicama, obicne, malo decje kao. e kad nije ni leto ni zima, tada spavam u velikoj majici koja mi samo predje preko guze. e u tome najvise volim da spavam
nego, jel spava neko u carapama? :lol:

kada sam sam,zimi..onda ponekad u carapama spavam...
 
kakve nosite? zanima me koliki broj forumasa uopste nosi iste, posto sam ubedjena da vecina muskog sveta spava u gacama:mrgreen:. a forumasice, kakve nosite, kakve volite, kakve su vam uzas?

ps. ova tema ima vrlo konkretan naslov, zar ne :mrgreen:

..........spavam u shortcu i majici i leti i zimi ......................:lol::lol:
 
obichno posle tushiranja zaspem u bade mantilu :lol:
a retko kada je sve po ps, spavamm u gacama
pidzame posedujem, ali samo za smetanje u ormanu ili extra dezert za moljce
a imam i lavandu :D
 
kakva bre sorc? onaj u kome ides na pecanje dan posle? :shock:

.......imam pamuchni shorc za spavanje ili ti pidzamu skracenu na shorc ..........:lol:.....mada kad-kad i pecam u njemu dodzu neke ribe na moga crvica ........chisto sportski ribolov kad se uhvate ja ih posle poljubim i pustim .........da plivaju dalje ........
 
Spavam iskljucivo u spavacama na bretele, i leti i zimi. Ispod toga samo losion za telo. Jedno vreme sam spavala u gacicama i majicici na bretele. Pidzame oliti pidzame na volEm. Nisu mi sexy.
 
i ne spavam u pidzami..spavam u boksericama ili gacama( gacice mi lepse zvuci ali nisam zensko) i u maici...zimi...leti spavam bez icega na sebi...samo jedan frotirski pokrivac preko mene....
 

Back
Top