Pico Tomislave....

Није та изјава нека новост.Било их је на ту тему већ неколико.Чини ми се једном на б92 и у скупштинском холу кад је одговарао на питања новинара.

Скоро да нема више разлике у ставовима између владајуће коалиције и напредних.

Чак и по питању КиМ, постају више него млаки.

da se ne lazemo,bilo ko da je na vlasti ne bi mogao nista bolje da uradi u odbrani kosova,ova trenutna politika balansira na tankoj zici s jedne strane u odbrani kosova,a s druge priblizavanju eu,lako je vikati ,mi bi ovo,izdaja,a druga stvar je kad imas odgovrnost i moras da vodis racuna o 1000 stvari koji su vazni za obican zivot i uput da vodis bitku za kosovo
 
pa ko je ovde lud,pa zar nije vucic rekao kad dodju oni na vlast da ce biti parade i da ce to oni lepo organizovati,zar toma nije rekao da nece dirnuti u statut vojvodine,zar nemate vlast u zemunu i vozdovcu,sto ne pokazaste kako se sredjuje administracija , kako funkcionise moderna opstina,u zemunu je samo skocio cenovnik za bilo koju uslugu koju treba zavrsiti,zemun je danas jos veca buvlja pijaca,,pa kad ne mozete da promenite stanje u jednoj opstini kako cete nesto menjati na nivou drzave?u kaziprstu voditeljka pita tomu sta on nudi,koje poteze,on kaze reci cu kad dodjemo na vlast.e sa takvim stavom nikad nece doci na vlast,a bota je iskusan lisac,ne sumnjam da su u istrazi o saricima nesto isceprkali o tominim finansijerima,cim se toma smirio u poslednje vreme
СНС да организује параду ??? :eek:
На Вождовцу је СНС кратко на власти, а када би већи буџет био дат за Земун, многобројни пројекти који су на чекању би се реализовали.
Вучић је конкретније говорио о мерама СНС, а не можеш одмах испланирати целу стратегију, јер власт има по дефиницији бољи увид у стање ствари него опозиција.
А резултати ДС и Тадића су какви ?

0
Eto takvi su im rezultati. Jos nesto nisam ja ni upola toliki simpatizer SNS, koliko borac protiv rezima. SNS je samo sredstvo da kriminalni rezim dozivi pad. Podrzacu bilo koga ko bude dejstvovao u cilju obezbedjivanja promena, jer se pod ovom vlascu ne moze ziveti i celu noc i dan cu slaviti kada padnu sa vlasti. Postali su mi omrazeniji od Cede, Koraca, Solane, Busa.
Pojavio bih se na svakom mitingu koji bi vodio njihovom rusenju, protestvovao bih koliko i kako treba. Sve samo da ovi odu. To mi je jedina zelja.
 
СНС да организује параду ??? :eek:
На Вождовцу је СНС кратко на власти, а када би већи буџет био дат за Земун, многобројни пројекти који су на чекању би се реализовали.
Вучић је конкретније говорио о мерама СНС, а не можеш одмах испланирати целу стратегију, јер власт има по дефиницији бољи увид у стање ствари него опозиција.
А резултати ДС и Тадића су какви ?

0
Eto takvi su im rezultati. Jos nesto nisam ja ni upola toliki simpatizer SNS, koliko borac protiv rezima. SNS je samo sredstvo da kriminalni rezim dozivi pad. Podrzacu bilo koga ko bude dejstvovao u cilju obezbedjivanja promena, jer se pod ovom vlascu ne moze ziveti i celu noc i dan cu slaviti kada padnu sa vlasti. Postali su mi omrazeniji od Cede, Koraca, Solane, Busa.
Pojavio bih se na svakom mitingu koji bi vodio njihovom rusenju, protestvovao bih koliko i kako treba. Sve samo da ovi odu. To mi je jedina zelja.


СНС, за сада (а верујем да ће на томе и остати), прави само неке перформансе, а за перформансе, лично, сматрам да су губљавина времена. А и смешно ми је то глуматање док је народу догорело до ноката...
 
СНС, за сада, прави само неке перформансе, а за перформансе, лично, сматрам да су губљавина времена. А и смешно ми је то глуматање док је народу догорело до ноката...
Ma i ja sam za radikalnije mere. Toma je najavio da ce biti mitinga ukoliko se vlast oglusi. Videcemo da li je spreman i da li ima hrabrosti da krene direktnije.
 
Ех, а да само знате како се жути наслађују читајући препирке садашњих и бивших радикала. Контам да нема никог веселијег од њих после тих постова. :confused:

Čini ti se ;)
Nema razloga da se bilo ko naslađuje kada vidi da je većina otišla tamo gde ne treba i da podržavaju određenu stranku iako ni sami ne znaju za šta se ta stranka zalaže, ko je finansira i kada će početi sa normalnim radom. To nije smešno već veoma tragično i definitivno vodi ka empatiji sa sadašnjim radikalima, ma koliko se politički ne slagali ;) To što SNS radi je jednostavno nemoralno i grozno ... :neutral: :roll:
 
Питања за присталице Томиног лика и дела :
Зашто није одржана оснивачка Скупштина ???
Зашто није усвојен и обнародован Статут и Програм рада Странке ???
Зашто нису изабрани Органи неопходни за функционисање Странке ???
Зашто још ни један Окружни, Општински, месни Одбор није званично конституисан ????
Колика је чланарина и како се наплаћује - а још важније ко одлучује како ће се трошити прикупљена средства ???
Ко контролише проток средстава кроз страначку касу ???
Ко сноси трошкове за закуп и редовне трошкове канцеларијских простора странке широм Србије, закуп термина на разним медијима, закуп билборда, трошкове превоза и закупа сала, хала, дворана за промоције ????

I opet ništa od odgovora :sad2:

Očekivano...ko smislen uopšte i može da kaže ijednu pozitivnu o ovom ološu :lol:

pa ko je ovde lud,pa zar nije vucic rekao kad dodju oni na vlast da ce biti parade i da ce to oni lepo organizovati,zar toma nije rekao da nece dirnuti u statut vojvodine,zar nemate vlast u zemunu i vozdovcu,sto ne pokazaste kako se sredjuje administracija , kako funkcionise moderna opstina,u zemunu je samo skocio cenovnik za bilo koju uslugu koju treba zavrsiti,zemun je danas jos veca buvlja pijaca,,pa kad ne mozete da promenite stanje u jednoj opstini kako cete nesto menjati na nivou drzave?u kaziprstu voditeljka pita tomu sta on nudi,koje poteze,on kaze reci cu kad dodjemo na vlast.e sa takvim stavom nikad nece doci na vlast,a bota je iskusan lisac,ne sumnjam da su u istrazi o saricima nesto isceprkali o tominim finansijerima,cim se toma smirio u poslednje vreme


Tek mali deo njihove jadnosti i nesposobnosti ali ništa bolje nije ni očekivano :sad2::dash:

Čini ti se ;)
Nema razloga da se bilo ko naslađuje kada vidi da je većina otišla tamo gde ne treba i da podržavaju određenu stranku iako ni sami ne znaju za šta se ta stranka zalaže, ko je finansira i kada će početi sa normalnim radom. To nije smešno već veoma tragično i definitivno vodi ka empatiji sa sadašnjim radikalima, ma koliko se politički ne slagali ;) To što SNS radi je jednostavno nemoralno i grozno ... :neutral: :roll:

:ok: Tačno tako .
 
danas toma najavljuje da ce preispitati privatizaciju,a sediste stranke mu se nalazi u prostorijama cuvenog nicovica,koji nema sta nije pokupovao i muljao u procesu privatizacije,kad se objektivno pogleda danas je opozicija go ku...,u trenutku koje se javlja jednom u 50 godina,u krizi nevidjenih razmera,oni skupljaju potpise i smaraju ljude po kucama:roll:


A tek to....:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top