Quantcast

PHPBB 3.0.5 problem sa prevodom, sve prevedeno osim 4 dugmeta

KatLog

Početnik
Poruka
21
Instalisao sam PHPBB 3.0.5 forum. Sa zvanicnog sajta phpbb.org skinuo sam 'language pack' za Srpski jezik.

Instalacija Srpskoj jezika je protekla u redu. Svi tekstovi i dugmadi su prevedeni osim 4 dugmeta:

1. Dugme "PostReply"
2. Dugme "NewTopic"
3. Dugme 'Edit"
4. Dugme "Quote"

Da li mi moze neko reci kako da ih prevedem na Srpski? Pretpostavljam da se nalaze negde u 'styles' folderu, ne mogu da nadjem gde.

Mogu poslati link ka forumu da se vidite kako izgleda ukoliko je potrebno. Hvala.

KatLog

Početnik
Poruka
21
Skin je Prosilver, tako mi je instalisano po default-u za PHPBB 3.0.5.

Kada stavim Srpski 'language pack' u /languages i instalisem ga preko 'administratorkog kontrol panela', ne pojavi se 'sr' folder u styles/images/ gde ima styles/images/en folder se .gif fajlovi (dugmadi) na Engleskom.

Ovo pise na phpbb.com:
Do not forget to download the related imageset packages, these contain localised button images for the styles provided. These should be decompressed in the styles/ directory. Support for these is automatic when the appropriate language is utilised.

Da li to znaci da 'imageset packages' treba da se download-uje odvojeno od 'language pack'? I gde se to moze uciniti? Kada dekompresujem language pack "lang_sr' sa phpbb.org sajta, u 'sr' folderu nema .gif fajlova.

Hvala.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.