Photoshop ludorije


Ovo je ispalo lepo samo su mi refleksije nekako cudne kao da su strechovane, ali mozda i gresim.

Just did this! :3
Pogledajte prilog 208749

Mozda je trebalo da bude malo razvuceno ili sam rezoluciju trebala da stavim manju :D

Izgleda ok, samo nekako siromasno, mozda malo vise detalja, na deviantART mozes naci gomillu cetkica i shapeova, nemoj se drzati samo na defaultu.

Kazite mi sta mislite o ovome i molim vas, dajte mi predloge kako da popravim sliku posto se meni ne svidja a nzm sta je problem... :/

TXGSG.jpg

Vec su ti rekli, ova pozadina mi nekako ne ide za ovu devojku, na pera si trebala da smanjis opacity a potpis se ne uklapa u sliku, previse se istice, ublazi ga.
 
za sape ti je vec receno da ih imas u "brushu"
budi malo konkretnija, kakve druge slike?

pazi..te stvari se ne rade u photoshopu vec nekom vektorskom programu kao sto je na primer corel, ilustrator i slicno..moze i u PS-u ali .... nije to .. to jer je PS program koji radi sa bitmapama.
 
Kako da napravim dve iste sapice ili neke druge dve slike....................HVALA

Da prekopiras? Ako napravis jednu i hoces istu... Idi na Move tool (pritisni V) zatim drzi Alt i "uhvati" prvu sapu i samo povuci.
Tako ces prekopirati prvu i bice iste. ;)
Mada, dovoljno je da, dok drzis Alt, samo kliknes na prvu sapicu i prekopirace je.
nadam se da sam pomogla ;)

pic1vl.jpg

pic2hm.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top