Petra Kvitova

iskopana

Obećava
Banovan
Poruka
55
Kvitova ce da bude pocasna gradjanka gradica Fulnek

http://www.denik.cz/tenis/kvitova-bude-cestnou-obcankou-mesta-fulnek20110705.html

Fulnek - Dosud jediným čestným občanem šestitisícového města na Novojičínsku byl pedagog Jan Amos Komenský.
Do sada je jedinim pocasnim gradjaninom sesthiljaditog gradica na Novojicinskom bio pedagog Jan Amos Komenski.

(Jan Amos Komenský byl spisovatelem, myslitelem a zakladatelem moderní pedagogiky.)
Svetski poznati Komenski
je bio knjizevnik, mislilac i osnivac moderne pedagogije.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ne znam sta ce kasnije biti sa Petrom, da li ce se uobraziti ili nece, ali ono sto sam videla i cula dok su je intervjuisali mi se jako dopalo.
Prirodna devojka, pazi sta ce da kaze, kada su je pitali ko ce pobediti u muskom finalu, valjda je rekla da su sanse fifti - fifti.
 
Bas mi je drago sto je otvorena ova tema :D

Odlicna je Kvitova... Jeste ball basherka, ali zaista jedna od talentovanijih ... Udarci su joj super jaki (jaci od Sharapove,porede ih samo sa Sereninim), forhend ubitacan. kretanje za svoju visinu odlicno (mnogo bolje od Aninog npr), servis odlican i konstantan (ima bolju tehniku i nizi podbacaj od Sharapove i Safine i Ane, sto znaci manje sanse za df ), ima i solidan slajs, solidne voleje, dakle kompletniju igru od vecine basherki, levakinja je, postize udarce iz defanzive iz nemogucih pozicija (tu podseca na mladjeg Federera i tu se bas i vidi neverovatan talenat), igra pametno, mentalno je dovoljno jaka da osvoji svoje prvo gren slem finale :worth:...
Meni licno se cini da nekako najvise podseca na mladu Venus...

Isto je godiste kao Voznjacki i njen tenis ce biti odlicna antiteza pasivnosti danasnjeg zenskog no1... Ako je Petra u buducnosti ne bude sprecavala da dodje do grand slama, ja zaista ne znam ko ce... tako da ... Go Petra,go!!! :brus::gace::brus:
 
Osvjezila je zenski tenis.

ten_g_kvitova2_sy_576.jpg


Zelim joj puno uspjeha...

19771843264e117d9561ef3887195296_orig.jpg
 
Poslednja izmena:
138815-nextstory-gykoi.jpg
138962-nextstory-kjtun.jpg


139015-article-823sy.jpg


Kvitova je pocela da trenira ali je i dalje boli istegnuti misic na butini.


Kvitová už trénuje na Štrbském Plese. Stehno ji stále pobolívá

Wimbledonská vítězka Petra Kvitová stále ještě cítí bolest v poraněném stehenním svalu, s kterým vybojovala v All England Clubu svůj první grandslamový titul. Od středy se jednadvacetiletá česká tenistka připravuje na další část sezony na kondičním soustředění ve Vysokých Tatrách.
 
Ja nisam navijao za Sharapovu. Jos na startu Vimbldona su se cule prognoze da bi Kvitova mogla da ga osvoji. Nisam verovao, ali kako su mechevi odmicali i kako su mi se tiketi u kladionici rusili i zbog te neverice, morao sam napokon da obrnem curak - navijao sam za nju, imao sam i dodatni motiv, igrao sam na nju. :D
 
Ja nisam navijao za Sharapovu. Jos na startu Vimbldona su se cule prognoze da bi Kvitova mogla da ga osvoji. Nisam verovao, ali kako su mechevi odmicali i kako su mi se tiketi u kladionici rusili i zbog te neverice, morao sam napokon da obrnem curak - navijao sam za nju, imao sam i dodatni motiv, igrao sam na nju. :D
Ja sam za nju tipovao na svakom mecu sem u finalu. Tu sam stvarno mislio da ce je Sarapova ocistiti. I jos sam za Sarapovu i navijao. Reko, mlada je jos Kvitova za osvajanje Wimbldona al eto, ostvarise se prognoze ceskih teniskih strucnjaka. :sad2:
 

Back
Top