Petnica dobila svoju prvu pravu probnu prezentaciju

unknown-player:
Cekaj , a sta je Valjevo bez Valjevaca ? Da li bi imalo nesto o Valjevu na internetu ? Ko bi o tome pisao ? Ti da znas nesto o Valjevu , ti bi pisao , a posto ne znas nista , onda komentarises druge teme na negativan nacin . Odakle su tvoji preci , iz kog sela tacnije ?! Ako imas nesto protiv Petnice , onda ti nije mesto u ovoj temi . Pun mi je k**** takvih ljudi sto pricaju svakakve gluposti , a u stvari nista ne znaju ![/


Ti tjesh STOKO seljachka da meni prichash o VALJEVU!!!!!!!!! Promeni lokaciju nemoj da pishesh VALJEVO-petnica nego SELO-PETNICA brkash pojmove :evil:
 
Chekaj ortak shta tu ima loshe shto ja govorim da su VALJEVCI ljudi iz VALJEVA pa bar 1000000 puta si chuo da se ljudi iz petnice,mionice,osechine itd nazivaju sebe Valjevcima zar ne
Cao ja sam taj i taj-Drago mi je jasm taj i taj-Odakle si-Ja sam iz Valjeva-Iz kog dela grada si-Pa znash nisam bash iz Valjeva nego tu iz nekog mesta (sela) kod Valjeva.
**** OFF!!!!!!!
 
A znas zasto kazu da su iz Valjeva? Zato sto njihova mesta gravitiraju ka Valjevu! To je sasvim normalno! Jos su Petnica i osecina blizu ... kako bi se osecao da ti se neko predstavi i kaze "Ja sam iz Subotice", pa ti kazes: "bas iz Subotice? Super imam tamo neke ortake, mozda ih znas" a sagovornik ti odgovori "Pa, nisam bas iz Subotice ali sam iz jednog sela 40-50km odatle"! I sta da kazem? Da mu kazem da je seljacina? Necu! Covek je rekao da je iz Subotice da me ne bi pola sata zamarao objasnjavanjem gde je mesto Mali Beograd! Sasvim u redu i nemam problema sa tim!

Ne vidim zasto je geak onaj koji zivi u Petnici ili Osecini? Pa sta smo mi kao? Neki velegrad? Imamo li metro, tramvaje, univerzitet, aerodrom pa da mozemo tako da se ponasamo? Nemamo! Necu da pljujem po ljudima koji zive na selu! Pre cu pljunuti nekoga ko zivi u centru a ponasa se kao prostak! Nemam problema sa tim seljacima jer su i moji nekada bili ti seljaci, prosto ljudi koji su ziveli od brazde, sunca i kise!

Uopste ne razumem tvoj stav! Kakve veze ima sto je napisao Valjevo-Petnica? Petnica ako bas hoces da znas jeste u sastavnom delu Opstine Valjevo i gradjani Petnice se broje kada se kaze da Valjevo ima 100.000 stanovnika! Pa, da li su zitelji Meljaka Beogradjani? Ne bih rekao!

Ne znam odakle takve frusracije! Spusti loptu i uzivaj u ovim lepim danima! Sto si tako nadrndan pa samo hoces da se kacis?
 

Back
Top