Quantcast

PETICIJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
U Americkom senatu pokrenut postupak za donosenje rezolucije o otcepljenju Kosova (sto je manje vise svima vec poznato).Onda je jedan od senatora pokrenuo na netu peticiju da bi prikupio dovoljno glasova i stavio na izglasavanje protivnu rezoluciju. Sve je zvanicne prirode i nije zezalica. Dajte da ne sedimo skrstenih ruku i pokusamo bar nesto da uradimo. Ne kazem da cemo nesto uspjeti da promjenimo al mozemo da ostavimo svoj glas. Link je :

www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187

sceliano

Aktivan član
Poruka
1.184
U Americkom senatu pokrenut postupak za donosenje rezolucije o otcepljenju Kosova (sto je manje vise svima vec poznato).Onda je jedan od senatora pokrenuo na netu peticiju da bi prikupio dovoljno glasova i stavio na izglasavanje protivnu rezoluciju. Sve je zvanicne prirode i nije zezalica. Dajte da ne sedimo skrstenih ruku i pokusamo bar nesto da uradimo. Ne kazem da cemo nesto uspjeti da promjenimo al mozemo da ostavimo svoj glas. Link je :

Vec su mahom to svi potpisali a josh je vishe ljudi okacilo tu peticiji ovde ... ;) Bash mislim da sam ja bio jedan od poslednjih "neobavestenih" koji je kacio tu peticiju ...

fosilvaso

Elita
Poruka
19.852

Koji debilski on-line formular za peticiju!
Umesto da mi prizna xxxxx@net.hr, nudi mi xxxxx@net.fr varijantu. Žaliću se Putinu, sabotiraju mi podpisivanje peticije:D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.