Petarde!

hehehe,
tako je onaj lik iz brokeback mountain-a, govorio zeni da ide na ribanje sa drustvom
a onda se shevio sa fellow kaubojem po hotelima... :per:

:rumenko:

Bolje i to nego da se u sitne jutarnje sate muva oko neke vodurine po blatu i korovu kroz koje se jedva moze proci, uz svu tu vlagu i hladnocu. :lol:
Pecanje je veca shitara od bacanja petardi, a za shevu sa kaubojima nisam merodavan. :D
Mala pocinjem da se brinem za tebe. Kakvu vam to literaturu daju na faksu? :rumenko:
 
Mala bilo bi dobro da napravis pauzu i odes negde na sokic, gadno zvuchi... Ne treba preterivati sa Frojdom.
Baci koju petardicu, shmekni svet koji prolazi, opusti se malo... Evo kod mene u "selu" su na korzou vec poceli da valjaju petarde.
 
Likovi koji se loze na petarde se nisu dovoljno ispucali. Imam razumevanja za lupanje staklene ambalaze i posudja po kafanama i na raznoraznim proslavama, iako i to spada u rizicne aktivnosti, ali rokanje petardama je detinjasto i neodgovorno. Muskarci prave razne gluposti, eto neki idu na pecanje, neki gotive auto trke, neki se shvaleraju... Takve nikada necu moci da provalim. Nije mi jasno u cemu je tu draz.

neko vozi motor, neko vozi traktor a ja i moja mala motokultivator :heart:
 
Ako odes na buzuki u Grckoj videces da imaju posebno spremljene tanjire za lomljavu u sevdahu, a ne bacaju ljudima petarde na glavu. Sto se mene tice, nit lomim tanjire nit bacam petarde, a hocu iz koze svoje da iskocim kad mi tek odjednom pukne petarda na metar od mene, bez upozorenja, istera me iz pameti i MRZIM TO! Ne mogu da shvatim, narod bre koji je bombardovanje preziveo, pa dosta mi je eksplozija za ceo zivot!
 
Ljudi se uglavnom trgnu kad pukne petarda..ja nikad u zivotu..ali uvek pomislim kome to treba..moze se povrediti..mozda nekoga probudi..to je neki decji hir i nedostatak maste
 
dr:
Dragi muskarci,imam jedno pitanje...koja vam je draz u bacanju petadri?Od malih decaka ,preko mladica a pre neki dan sam se isprepadala od petarde koju je bacio odrastao covek.
Dakle ,kakvu satisfakciju imate u tome?


ne znam za njih, ali ja samo volim kada nesto iznenada eksplodira


[to su oziljci od super provoda za vreme bombardovanja, pretpostavljam..]
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
ljudi su najdosadniji , najbuchniji agresori planete...kako zivotinje reaguju na tu odvratnu buku zna ko je imao bar psa...a da ne kazem sve ostalo...pobijmo ptice , sva ziva bica...nek pocrkaju od stresa nashe bljeshtave radosti...ko baci petardu, stavila bu mu zapaljenu sledecu u usta, pa da mu bude dovoljna doza buke za celu godinu ...koji je to mozak, da gledash i slushash kako se veselish kroz pucnjavu i buku ...silovanje okoline je jedina namera...pogledaj ja sam jadno bedno nishta, ali kad pukne moja petarda cela Zemlja zna da postojim...u nedostatku petardi, ceo sharzer...a kad bi pocheo rat, gde bi onda ?
 
Poslednja izmena:
Moje kuče, Milica, se uplaši najstrašnije kada počnu da pucaju petarde, pa kada smo napolju zbog obavljanja njenih fizioloških potreba - smesta počinje da se nekontrolisano trese i prekida sve aktivnosti i mi se vratimo kuci neobavljena posla.
Počela sam da izbegavam da izlazimo u ono vreme kada se klinci vraćaju iz škole, oko pola sedam do osam sati kada je na Banjici mislim loodilo od petardi.
A vala proći će i ta pomama...
 
ono moe mače
štoj sum mu pravijo merdevine damož da uniđe ukuću kroz prozor
neje preživelo prošlu zimu.
neje mu se telo.taka mu se tura zalomila

bacala deca petarde nanjega
mače se uplašilo
trk tamo trk vamo
i podletelo potkola.

to nesu deca to su kreteni
 
Jednom sam bila blizu djevojčice kojoj je petarda odskočila na glavu i napravila čvorugu i uopšte ne znam kakvo je zadovoljstvo u bacanju petardi.Da je otišla u oko, nikom ništa. A kod komšija je zamalo izbio požar zato što je neoprezni prolaznik bacio petardu pred ulaz i zapalio otirač. I to što se mala djeca plaše izgleda nije važno.
 
Mrzim petarde..moje malo kuce se plasi..jako..i nije ni malo prijatno kada pucaju svuda oko nas..kada ih bacaju po terasama..u kontejnere..pod noge.u kante za otpatke u parkovima..pod klupe..mastoviti su po tom pitanju..
 

Back
Top