Pesme koje su vas rasplakale...

Ne postoje pesme koje me rasplaču, niti sam se ikada rasplakala zbog jedne pesme (msm jaka stvar, jedna pesma :roll:, pesma je pesma), ali prvih par puta kad sam čula pesmu Love & Death, onda sam se povukla u sebe, barem kad slušam tu pesmu (tačnije naslov pesme me je iznenadio i rastužio-samo u početku :)), ali mi se više to ne dešava... ;)
 
Slusati muziku bez emocija je kao jesti neko jelo bez cula ukusa

plakati uz muziku je kao drkati tudji penis...
ja ispoljavam emociju uz muziku...al srece...
i serre mi se od onih koga svaka treca pesma pogodi...k'o da si je sam napisao,a ustvari lik sto je peva dobija pare za to...zasto se poistovecivati sa nekim k'o je nesto otpevao/odsvirao u nekom svom tripu...svako ima svoj,a ne da sledi tudji trip...
 
plakati uz muziku je kao drkati tudji penis...
ja ispoljavam emociju uz muziku...al srece...
i serre mi se od onih koga svaka treca pesma pogodi...k'o da si je sam napisao,a ustvari lik sto je peva dobija pare za to...zasto se poistovecivati sa nekim k'o je nesto otpevao/odsvirao u nekom svom tripu...svako ima svoj,a ne da sledi tudji trip...

I tuga je emocija isto kao i sreca.Svako ima pravo da svoje emocije izrazi.Naravno,nisam ni ja za one pateticne placipicke,ali ima pesama koje te bas onako emotivno razbiju.Mi smo svi ljudi,i ma koliko se individualno razlikujemo,imamo neke zajednicke nevidljive niti koje nas vezu
 
Iako je te pesme pisala neka osoba koja veze nema sa nama i nasim zivotima ipak se desava da bas pogodi nasu pricu, jjbg, neke ljudske price su univerzalne, i najcesce one u vezi rastanaka, odlazaka i sl.
A ljudima je u prorodi da osecaju tudj bol i jos da se pronalaze u njemu i otud te suze i jecanje dok slusas neku srceparajucu balada. :D
A jednostavno, neke pesme su ti vazne u odredjenim zivotnim situacijama,npr. tacno mozes reci ' E, uz ovu pesmu smo se prvi put poljubili ili sta ti ja znam' i izazvace emocije u tebi svaki put kada je slusas.

Mene licno ubija Bilijeva Sxeet sixteen i nesto i ne volim vise da je cujem jer sam jednoj divnoj osobi bila 'sweet sixteen' i bilo je tu svega, bas kao u pesmi 'gave my heart and engagement ring, she left everything..'
I rasplace me uvek...

Eto toliko o uzivanju u muzici bez emocija, bila to ljubav, bes, radost...
 

Back
Top