Pesaka skoro udario auto na prelazu Abbey Road

VanderGraaf

Primećen član
Poruka
883
Nestrpljivi vozac je skoro udario pesaka na cuvenom pesackom prelazu Abbey Road gde su se Bitlsi fotografisali za istoimeni album 1969-te godine.
To i mozda ne bi bila neka vest da taj pesak nije bio niko drugi do sam Paul McCartney.
Tokom snimanja novog dokumentarca o cuvenom Abbey Road studiju "If These Walls Could Sing", Pol Makartni je koristio cuvenio pesacki prelaz da bi za potrebe snimanja rekreirao cuvenu fotografiju sa albuma.
Nestrpljivi vozac nije mogao da ceka nego je prosao veoma blizu iza Pola na pesackom prelazu.
80-to godisnji Pol se uz osmeh okrenuo ka kameri ne mareci mnogo za auto koji je prosao tako blizu njega.
Nakon ovog snimka cuvena teorija zavere i urbana legenda "Paul is dead" i " I Buried Paul" se ponovo reaktivirala. Za one koji ne znaju, teoreticari zavere tvrde da je pravi Pol Makartni poginuo u saobracajnoj nesreci 1966-te godine i da je zamenjen dvojnikom po imenu Billy Shears.
Ime Billy Shears se pojavljuje u pesmi "Sgt. Peppers Lonely Hearts Club Band": "The one and only Billy Shears".
Takodje ako kraj pesme "Strawberry Fields Forever" vrtite unazad na ploci, cucete Lenonov glas koji kaze "I Buried Paul",(Ja sam sahranio Pola).
Dokumentarni film o Abbey Road studiju se moze videti na Disney kanalu. Sto se tice Pol Makartnija...ili njegovog dvojnika, kako hocete... on upravo objavljuje knjigu fotografija "1964: Eyes of the Storm" i takodje gostuje kao muzicar na novom albumu Dolly Parton zajedno sa Stevie Nicks.

 

Back
Top