Perfemi koje su korisile poznate žene sveta

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.151
1.Merlin Monro parfem Chanel No 5
2. Džeki Kenedi parfem Joy francuskog kreatora Žana Patua
3. Grejs Keli parfem Fleurissimo od Creed-a
4. Princeza Dajana parfem Quelques Fleurs od Houbigant i 24 Faubourg brenda Hermes
5. Odri Hepbern parfem L'Interdit modne kuće Givenchy i Creed Spring Flower
6. Elizabet Tejlor parfem Bal à Versailles Žana Deprea kao i White Diamonds, Forever i Passion.
7. Ava Gardner parfem Fleur de The Rose Bulgare od Creed kao i parfeme Mitsouko brenda Guerlain i Fracas kreatora Robera Pigea.
8. Rita Hejvort parfem Shalimar brenda Guerlain

1222W.jpg

Zanimljivo je da su od njih 8..3 koristile parfeme od Creed-a koi nisu bas jefrini .cena se krece od 100-400 USD
 
1.Merlin Monro parfem Chanel No 5
2. Džeki Kenedi parfem Joy francuskog kreatora Žana Patua
3. Grejs Keli parfem Fleurissimo od Creed-a
4. Princeza Dajana parfem Quelques Fleurs od Houbigant i 24 Faubourg brenda Hermes
5. Odri Hepbern parfem L'Interdit modne kuće Givenchy i Creed Spring Flower
6. Elizabet Tejlor parfem Bal à Versailles Žana Deprea kao i White Diamonds, Forever i Passion.
7. Ava Gardner parfem Fleur de The Rose Bulgare od Creed kao i parfeme Mitsouko brenda Guerlain i Fracas kreatora Robera Pigea.
8. Rita Hejvort parfem Shalimar brenda Guerlain

Pogledajte prilog 1306073
Zanimljivo je da su od njih 8..3 koristile parfeme od Creed-a koi nisu bas jefrini .cena se krece od 100-400 USD

Meni je tu jedini poseban nekako Jean Patou Joy.

Nekako sam dosla do jednog parfema ove kuce (nije ovaj). Svi su nekako kvalitetni i posebni.

Shalimar sam koristila, pretezak je.

Elizabetin parfem white diamonds kazu da je povoljne cvene i najlepse belo cvece u bocici. Njega pokusavam da nabavim dosta dugo.

Ostali su mi onako....Creed ima dobre parfeme
 
od ovih na spisku imala sam Šanel 5 i Gerlenove parfeme..ostale nisam ali cu da kupim Jean Patou Joy...cula sam i od drugih zena da je dobar
Guerlain mi je bio omiljen parfemski brend pre par godina. Dosta njihovih parfema sam koristila.
Ovaj Joy mi deluje cvece na cvece. Mozda gresim. Probacu da ga pomirisem ako budem imala prilike.
Ja bih sada sa spiska ovaj White Diamond :)
 
1.Merlin Monro parfem Chanel No 5
2. Džeki Kenedi parfem Joy francuskog kreatora Žana Patua
3. Grejs Keli parfem Fleurissimo od Creed-a
4. Princeza Dajana parfem Quelques Fleurs od Houbigant i 24 Faubourg brenda Hermes
5. Odri Hepbern parfem L'Interdit modne kuće Givenchy i Creed Spring Flower
6. Elizabet Tejlor parfem Bal à Versailles Žana Deprea kao i White Diamonds, Forever i Passion.
7. Ava Gardner parfem Fleur de The Rose Bulgare od Creed kao i parfeme Mitsouko brenda Guerlain i Fracas kreatora Robera Pigea.
8. Rita Hejvort parfem Shalimar brenda Guerlain

Pogledajte prilog 1306073
Zanimljivo je da su od njih 8..3 koristile parfeme od Creed-a koi nisu bas jefrini .cena se krece od 100-400 USD

To su bile sve starlete sa paravanima zato su i mogle da daju tolike pare za parfeme.
 

Back
Top