Pegging

Josip374

Početnik
Poruka
23
Dobar dan muškarac sam 23 godine
Nisam u vezi,
Zanima me koje mišljenje imate o peggingu.
Kako partnerici reći za to?
Dal je netko probao?
Molim pomoč od muških i ženskih osoba s foruma moze i privatne poruke

Mene ovaj deo uvek podsecao na to :kez:
Mada cela pesma moze bezobrazno da zvuci i dvosmisleno
Screenshot_20210912-160843_Google.jpg

Kazu da se na ulazu anusa kod muskaraca nalazi g tacka jer je tu prostata pa i stimulacijom tog dela muskarci dozive orgazam, sada ne znam da li je didlom to moguce postici i da li devojka zeli to da proba sta znam pitaj je ako procenis da mozes mozda ti se dopadne mozda ne.

Nisam u vezi,
Dal je netko probao?
Ako imate normalnu komunikaciju sta ti je problem da joj kazes da te to lozi? Blam?
Mani ga druze pricajte mozda je ona ludja od Tebe po pitanju fetisa :D... samo prica drugacije neces znati. Nikom ne pise na celu sta mu je lepo u cetiri zida

Ako imate normalnu komunikaciju sta ti je problem da joj kazes da te to lozi? Blam?
Mani ga druze pricajte mozda je ona ludja od Tebe po pitanju fetisa :D... samo prica drugacije neces znati. Nikom ne pise na celu sta mu je lepo u cetiri zida
Covek nije u vezi, ali zeli vezu zbog pegginga.

Nisam u vezi,
Dal je netko probao?
Pa nemam neko misljenje... Ne privlaci me i ne bih da probam.
Tebe privlaci iskljucivo zensko sa dildom ili je to neka vrsta zamene za muskarca?
Citao sam inace ispovest profesionalne prostitutke da skoro polovina klijenata trazi strapon (peging kako ga zoves), a u biti su strejt, svidja im se jednostavno.
A kako reci.... Moras da je poznajes dobro da bi mogao da pricas sa njom o fantazijama, ili da ides pravo u rebra pa sta bude. Mada ovo su zaostali krajevi, retko ko ce sa razumevanjem da prihvati tu ideju, toliko valjda znas....

Back