Пажња, пажња! Министарство здравља дели шаком и капом новац

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.301
ауторска тема

Министарство здравља мени личи на неку ганстерску институцију , на неку зеленашку канцеларију која даје новац коме стигне ,на штрб грађана Србије, а пацијенти често немају основне услове за лечење , почев од газе , али зато министарство здравља даје огроман новац неким организацијама , конкретно једној ЕДУ АР из Аранђеловца која је за милион евра колико је добила од министарства здравља одржала три радионице о дискриминацији и родној равноправности у средњој школи ..

Мени је просто то несхватљиво и није ми јасно како уопште то може да прође без последица , пацијенти да цркну у неусловима , али зато организације као што је напоменута добије милион евра , не динара ..катастрофа .
 
Интересатно је и да је напоменута организација ЕДУ АР из Аранђеловца власништво и уједно директор је индивида, Срђан Калановић , која је снимала посланика СНС 2014 Милосава Милојевића године који се тада наводно хвалисао како воли да коцка и да се иживљава над женама а незванично се сазнаје и да је имао удела са објављивањем листа ботова СНС из Аранђеловца ...

Значи снимиш посланика , хакираш систем ботова СНС и обајвиш им имена јавно и онда те минстарство здравља награди са милион евра ..

ја сам будала што идем на посао и радим ..
 
ауторска тема

Министарство здравља мени личи на неку ганстерску институцију , на неку зеленашку канцеларију која даје новац коме стигне ,на штрб грађана Србије, а пацијенти често немају основне услове за лечење , почев од газе , али зато министарство здравља даје огроман новац неким организацијама , конкретно једној ЕДУ АР из Аранђеловца која је за милион евра колико је добила од министарства здравља одржала три радионице о дискриминацији и родној равноправности у средњој школи ..

Мени је просто то несхватљиво и није ми јасно како уопште то може да прође без последица , пацијенти да цркну у неусловима , али зато организације као што је напоменута добије милион евра , не динара ..катастрофа .
šta ti je nezamislivo?

najplaćenija zanimanja u Srbiji:

1. IT Sector
2. Pilot
3. Savetodavne usluge - tvoja tema
4. Menidjer u duvanskoj industriji
 
šta ti je nezamislivo?

najplaćenija zanimanja u Srbiji:

1. IT Sector
2. Pilot
3. Savetodavne usluge - tvoja tema
4. Menidjer u duvanskoj industriji

Саветодавне услуге ?

Пропустио си ботовање , то је најисплативије ових дана , поготово ако си запослен у јавној управи и још на своју плату која је прилично добра , добијеш и бонус за ботовање а још ако уз то имаш неку организацију , коју може свако да отвори као приватни бизнис , онда си милионер ..
 
Саветодавне услуге ?
izmislile "demokrate" , MMF morao da reaguje
pazi, dobar savet ne mora da bude kilometarski.
Nekad su dovoljni naslov, ime autora, tri pasusa
A i za tako malo može da se naplati par miliona
Пропустио си ботовање , то је најисплативије ових дана , поготово ако си запослен у јавној управи и још на своју плату која је прилично добра , добијеш и бонус за ботовање а још ако уз то имаш неку организацију , коју може свако да отвори као приватни бизнис , онда си милионер ..
to nije posao "za do penzije"
traje dok traje a posle je problem naći realno zanimanje sa stabilnim prihodima. Što je lice duže bilo bot bez drugih obaveza (šetanje kera se ne računa) to je kad omatori teže postići. Problem je psihičke prirode.

pogotovo su osetljivi ovi sa društvenog smera
i na rano ustajanje i na prekovremen rad a fizikalija im ne pada na pamet

zato odlično znaju svoja prava po MAXI-ju al nisu ludi ni nedelju dana tamo da rade makar ko flex-eri
 

Back
Top